Background
Image Rzut życia 2022 Lektor PL

Rzut życia 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 57m

Lata przed „Uncut Gems” można było zobaczyć Adama Sandlerabył dobrym aktorem. Wyszedł ze strefy ha-ha już w „Punch-Drunk Love” (2002) – i cofnął się aż do „The Wedding Singer” (1998), który zrobił po zaledwie dwóch swoich nokautach. przebojowe farsy („Billy Madison” i „Happy Gilmore”), już wykazywał chęć dodania odrobiny prawdziwych niuansów do swoich komicznych wybryków. I nie bądźmy snobistyczni: Sandler na swój sposób nie dał świetnego występu w „The Waterboy” (największym z jego głupich/inteligentnych „klasyków”).

To powiedziawszy, jego występ w „Uncut Gems” jako zepsutego, autodestrukcyjnego hazardzisty spieler-chiseler, który pracuje w nowojorskiej Diamond District, wydawał się wycięty z innego klejnotu – należał do filmu Scorsese. To był dla mnie najlepszy występ 2019 roku, i od tego momentu stwierdzenie, że Adam Sandler był dobrym aktorem, nie było już całkiem trafne. Stał się świetnym aktorem.

„ Hustle ” , zapierający dech w piersiach dramat koszykarski, który pojawi się na Netflix 8 czerwca, zawiera pierwszy duży występ Sandlera od czasu „Uncut Gems”. Biorąc pod uwagę niezwykłą ostrość i śmiałość tego filmu braci Safdie, nowy może brzmieć jak ostry powrót do bardziej tradycyjnej taryfy Sandlera.

I pod wieloma względami tak jest; to tradycyjnie podnoszący na duchu, rodzinny film sportowy. Jednak nawet w filmie takim jak ten Sandler, którego widzimy, jest odmienionym aktorem, który ma więcej niż ślad swojego „Uncut” talentu. „Hustle” to fikcja, ale często wydaje się być dramatem z prawdziwego życia (po części dzięki niezwykłej obsadzie graczy NBA i współpracowników, którzy występują jako oni sami), co łączy się z nową autentycznością Adama Sandlera, który nauczył się wkładać każdą cząstkę siebie w rolę.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Jeremiah Zagar

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy