Background
Image San Andreas 2015 Lektor PL

San Andreas 2015 Lektor PL Cały film Online

20151h 54m

W San Andreas w Kalifornii występuje trzęsienie ziemi w całym stanie, które jest tak samo rekordowe jak największe trzęsienie ziemi w historii.

Dwayne Johnson gra Ray Gainesa, pilota ratunkowego helikoptera dla straży pożarnej w Los Angeles, który próbuje odnaleźć swoją córkę Blake (Alexandra Daddario), która przebywa w San Francisco pośród chaosu.

Zrozpaczona żona Ray’a, Emma, ​​jest zmuszona zwrócić się do Raya o pomoc, ponieważ jest jej ostatnią deską ratunku. Razem wyruszają, aby ocalić swoją córkę.

Dyrektor  sprowadził Thomasa Jordana, profesora USC i dyrektora Centrum Trzęsienia Ziemi w Południowej Kalifornii, aby sprawdzić wiarygodność skryptu. 
Choć zarówno Peyton, jak i główny aktor  twierdzą, że obraz przedstawiony w filmie jest dokładny, Thomas Jordan powiedział:
„Dałem im bezpłatną radę, z której część wzięli … ale w dużej mierze tego nie zrobili – magnitudo 9 są zbyt duże dla San Andreas i nie mogą wytworzyć dużego tsunami. „
Po niszczącym trzęsieniu ziemi w Nepalu w kwietniu 2015 r. Kampania marketingowa filmu została dostosowana w celu uwzględnienia informacji o tym, jak pomóc w działaniach pomocowych
Wskazówek dotyczących przygotowania się do klęsk żywiołowych został dodany do najnowsze przyczepy
jest, że trzęsienie Nevady wywoła trzęsienie ziemi w Los Angeles, a trzęsienie ziemi wywoła trzęsienie San Francisco. Trzęsienie ziemi Landersa z 1992 roku, 7,3.
Próbuje odnaleźć swoją córkę, za pomocą helikoptera, którego jest pilotem.

Genre: Akcja, Dramat, Thriller

Director: Brad Peyton, Victoria Sullivan

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!