Background
Image Scrooge Opowieść wigilijna 2022

Scrooge Opowieść wigilijna 2022 Cały film Online na Filman, Cda

20221h 37m

„Scrooge: Opowieść wigilijna” to tak, jakby ktoś założył się, że jedno z najbardziej uwielbianych dzieł literackich – adaptowane z wielkim sukcesem niezliczoną ilość razy, w którym występują wszyscy, od Myszki Miki, przez Muppety, Mister Magoo, po klasycznie wyszkolonych brytyjskich aktorów i Jima Carreya . , do Ryana Reynoldsa i Willa Ferrella zaledwie kilka tygodni temu – można go było przerobić tak słabo, że prawie nie dało się go oglądać.

Animowane postacie są tak sztywne i ogólne, że wyglądają jak te w zestawie startowym, który jest dostarczany z oprogramowaniem do tworzenia animacji na laptopie. Animatorzy zbyt wiele uwagi poświęcili wizualnym efektom przejścia Scrooge’a do różnych miejsc, w które zabierają go duchy, a za mało sposobie poruszania się głównych bohaterów, wyrazowi ich twarzy czy ciężarowi ich ciał. Piosenki Leslie Bricusse , który jest także współautorem scenariusza, wahają się od niezapomnianych do wręcz bolesnych, a Scrooge ( Luke Evans ) wyśpiewuje mocną balladę, która brzmi jak odrzut Bon Jovi .

Wraz z moim przyjacielem i współpracownikiem Mattem Fagerholmem darzę oddaną miłością powieść Charlesa Dickensa Opowieść wigilijna z 1843 roku i większość jej licznych adaptacji. Co roku słucham audiobooka Tima Curry’ego i zawsze oglądam moje ulubione wersje filmowe, w tym Alistair Sim, MGM i Mister Magoo (ze znakomitymi piosenkami zespołu „ Funny Girl ” Jule Styne i Boba Merrilla).

Bardzo lubię też „ Człowieka, który wynalazł Boże Narodzenie ” z Danem Stevensem jako Dickensem, który pisze książkę. Mam nadzieję, że w tym miesiącu udam się do Biblioteki Morgana w Nowym Jorku, aby rzucić okiem na oryginalny rękopis. Więc przyszedłem do tego filmu w co najmniej 75 procentach za. Musiało ciężko pracować, aby zbić mnie do jednej gwiazdki.

Genre: Animacja, Dramat, Familijny, Fantasy

Director: Stephen Donnelly

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy