Background
Image Searching 2018 Lektor PL

Searching 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 42m

Po zaginięciu 16-letniej córki Davida Kima (John Cho) dochodzi do lokalnego śledztwa, do którego przydzielono detektywa.

Ale 37 godzin później i bez jednego tropu, David postanawia przeszukać to miejsce, w którym nikt jeszcze nie wyglądał, gdzie dziś są przechowywane wszystkie sekrety.

Laptop córki. W hiper-nowoczesnym thrillerze opowiedzianym przez urządzenia technologiczne, których używamy codziennie do komunikowania się, David musi prześledzić cyfrowe ślady swojej córki, zanim zniknie na zawsze.

Ponieważ mieli siedem tygodni rozpoczęcia zdjęć, reżyser Aneesh Chaganty i producent Sev Ohanian.

Zatrudnili redaktorów i razem stworzyli surową wersję filmu, z Chagnaty grającym wszystkie postacie, które trwały godzinę i czterdzieści minut. Pokazano tę wersję filmu załodze przed rozpoczęciem zdjęć, aby wszyscy poczuli, co robią.

Podczas jednego z wcześniejszych scen na Facebooku tematy związane z popularnością można zobaczyć w prawym górnym rogu ekranu.

Jednym z tematów jest po prostu „The Dress”. Jest to odniesienie do zdjęcia sukienki, która stała się wirusową sensacją w Internecie w lutym 2015 r., Kiedy widzowie nie zgodzili się, czy sukienka była w kolorze czarnym i niebieskim, czy też w kolorze białym i złotym.

Nauczyciel fortepianu Margot, Vartohi Shahinian, jest nazwany na cześć współautora / producenta matki Sewa Ohaniana , używając jej panieńskiego nazwiska. Przedstawione zdjęcie jest prawdziwym zdjęciem matki.

Searching 2018 Cały film

Genre: Dramat, Thriller

Director: Aneesh Chaganty

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy