Background
Image Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2019 Dubbing PL

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2019 Dubbing PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 26m

Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi. Wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Max stoi przed poważnymi zmianami po tym, jak jego właścicielka Katie wychodzi za mąż i teraz ma dziecko. Podczas rodzinnej wyprawy na wieś Max spotyka farmera o imieniu Rooster i oboje próbują przezwyciężyć swoje obawy. Tymczasem Gidget próbuje uratować ulubioną zabawkę Maxa z zapakowanego w kotle mieszkania. A Snowball podejmuje się misji uwolnienia białego tygrysa o imieniu Hu z cyrku.

Pierwsza kontynuacja Illumination poza filmami „Despicable Me”.

Max mający zastępcę aktora głosowego w drugiej części komputerowego filmu animowanego z 2010 roku jest podobny do Murray the Mummy. Z serii Hotel Transylvania, mający zastępcę aktora głosowego w drugiej części ( od CeeLo Green do Keegan-Michael Key ). Oba przypadki po kontrowersji seksualnej z ich oryginalnymi aktorami głosowymi.

Imię białego tygrysa Hu dzieli tę samą wymowę z tygrysem w chińskim mandarynie.

Drugi film Illumination, który ukaże się w tym samym miesiącu co film Pixara, po Gru, Dru i Minionki (2017), który ukazał się również w czerwcu. Ten film ukazał się w tym samym miesiącu co Auta 3 (2017). Podczas gdy Sekretne życie zwierzaków domowych 2(2019) ukazał się w tym samym miesiącu co Toy Story 4 (2019).

Genre: Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy

Director: Chris Renaud

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy