Background
Image Shazam! 2019 Lektor PL

Shazam! 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 12m

Wszyscy mamy superbohatera, wystarczy trochę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona, wykrzykując jedno słowo. SHAZAM! – ten czternastoletni przybrany dzieciak uliczny może zamienić się w dorosłego superbohatera Shazama.

Pierwotnie miał to być jeden film ze spotkaniami Shazama i Black Adama i starciami, ale producenci postanowili podzielić film na dwa filmy dla obu postaci.

Mark Strong był otwarcie entuzjastycznie nastawiony do grania Sivany. Opisując go jako „złego drania” i mówiącego, że te role są zawsze zabawne.

Zarówno DC Comics, jak i Marvel Comics mają bohatera. Imię Captain Marvel, którego filmy grają w Djimon Hounsou i wypuszczają go w 2019 roku. Oba jednak są różne: Shazam! (2019) to nastolatek, który otrzymał boskie moce i nadludzką formę. Kapitan Marvel (2019) to superbohaterka, która otrzymała obce moce. DC Captain Marvel to oryginalny, pierwszy uderzający stojak w 1939 roku. DC przemianował swoją nową wersję 52 Captain Marvel na Shazam. W 2012 roku, częściowo dzięki Marvelowi, który trzymał znak towarowy na tej nazwie. Jednak DC nadal produkuje wersje o nazwie Captain Marvel w druku i animacji.

Według producenta Petera Safrana film odbędzie się na DCEU, a on wskazał, że między Shazamem może wystąpić interakcja krzyżowa! i Justice League w potencjalnych przyszłych filmach DCU.

Henry Cavill rozmawiał o powtórzeniu roli Supermana w epizodzie, ale nie był w stanie z powodu planowania konfliktów z Mission: Impossible – Fallout

Genre: Akcja, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Director: David F. Sandberg

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy