Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Shazam! 2019 Lektor PL

Shazam! 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 12m

Wszyscy mamy superbohatera, wystarczy trochę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona, wykrzykując jedno słowo. SHAZAM! – ten czternastoletni przybrany dzieciak uliczny może zamienić się w dorosłego superbohatera Shazama.

Pierwotnie miał to być jeden film ze spotkaniami Shazama i Black Adama i starciami, ale producenci postanowili podzielić film na dwa filmy dla obu postaci.

Mark Strong był otwarcie entuzjastycznie nastawiony do grania Sivany. Opisując go jako „złego drania” i mówiącego, że te role są zawsze zabawne.

Zarówno DC Comics, jak i Marvel Comics mają bohatera. Imię Captain Marvel, którego filmy grają w Djimon Hounsou i wypuszczają go w 2019 roku. Oba jednak są różne: Shazam! (2019) to nastolatek, który otrzymał boskie moce i nadludzką formę. Kapitan Marvel (2019) to superbohaterka, która otrzymała obce moce. DC Captain Marvel to oryginalny, pierwszy uderzający stojak w 1939 roku. DC przemianował swoją nową wersję 52 Captain Marvel na Shazam. W 2012 roku, częściowo dzięki Marvelowi, który trzymał znak towarowy na tej nazwie. Jednak DC nadal produkuje wersje o nazwie Captain Marvel w druku i animacji.

Według producenta Petera Safrana film odbędzie się na DCEU, a on wskazał, że między Shazamem może wystąpić interakcja krzyżowa! i Justice League w potencjalnych przyszłych filmach DCU.

Henry Cavill rozmawiał o powtórzeniu roli Supermana w epizodzie, ale nie był w stanie z powodu planowania konfliktów z Mission: Impossible – Fallout

Genre: Akcja, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Director: David F. Sandberg

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy