Background
Image Smak zemsty Peppermint 2018 Lektor PL

Smak zemsty Peppermint 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 41m

Niezidentyfikowana kobieta jest zaangażowana w brutalną walkę z mężczyzną w samochodzie i ostatecznie wysyła go strzałem w głowę. Pięć lat wcześniej ta sama kobieta, Riley North, pracuje jako bankier w Los Angeles. Próbując związać koniec z końcem. Jej mąż Chris jest właścicielem zawodu mechanika. Mają dziesięcioletnią córkę, Carly. Przyjaciel Chrisa próbuje go namówić do okradania Diego Garcii, potężnego lorda narkotykowego. Chris go wyłącza, ale nie wcześniej, niż Garcia już odkrył jego zaangażowanie i nakazał swoim ludziom. Aby zrobić z niego przykład. Riley i Chris zabierają Carly na pizzę i karnawał na urodziny, ponieważ nikt nie pojawił się na jej przyjęciu. Podczas karnawału Carly zamawia miętowe lody. Gdy rodzina podchodzi do samochodu. Ludzie Diego strzelają do męża i córki w strzelaninie.

Smak zemsty Peppermint

Jennifer Garner, podwójna robota Shauna Duggins. Była jej podwójna w prawie wszystkich jej filmach i serialach telewizyjnych, są bliskimi przyjaciółmi.

Film powstał podczas szczytu kontrowersji #MeToo, co natychmiast spowodowało pewne zauważalne zmiany na planie, według Jennifer Garner. Zwykle nie miała problemu z zamianą swojego stroju na planie z obecnymi członkami załogi. Jednak w związku z historią seksualnych zastraszania i skandali związanych z wykorzystywaniem. W Hollywood, poprosiła o skorzystanie ze specjalnej przebieralni.

Jennifer Garner musiała trenować przez wiele miesięcy w walkach MMA, walce na noże i radzeniu sobie z bronią palną. Takimi jak pistolety ręczne i karabiny szturmowe, aby przygotować się do roli w filmie.

Film był często porównywany, a nawet oskarżany o oderwanie, postać Punishera z komiksów Marvela. I rzeczywiście istnieje wiele podobieństw między Riley North i Frank Castle / The Punisher. Riley mieszka w zniszczonym furgonetce wypełnionej bronią. * Rodzina Riley została uwięziona w krzyżowym ogniu wybuchu mafii, podczas gdy ona przeżyła. * Riley poświęca swoje życie, aby zostać czujnym i karzącym przestępcą, w tym odpowiedzialnym za śmierć jej rodziny. * Jedyną pamiątką po rodzinie Riley jest rodzinne zdjęcie. * Riley chce umrzeć po tym, jak w końcu się zemści, czując, że nie ma już po co żyć.

Smak zemsty Peppermint

Genre: Akcja, Dramat, Thriller

Director: Johnny L. Recher, Keith Woulard, Milos Milicevic, Pierre Morel

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!