Background
Image Smętarz dla zwierzaków 2019 Lektor PL

Smętarz dla zwierzaków 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 41m

Louis Creed, jego żona Rachel i ich dwoje dzieci, Gage i Ellie, przeprowadzają się do wiejskiego domu. Po tragedii ich kota zabitego przez ciężarówkę, Louis ucieka się do zakopania go na tajemniczym cmentarzu zwierząt domowych.

Trenerka zwierząt Melissa Millett ujawniła, że ​​pięć kotów, wszystkie ratujące, zostało obsadzonych, by zagrać w Kościół.

Koci aktorzy zostali zakwaterowani w pięciu przyczepach wraz z ich ludzkimi trenerami.  Millett zauważył: „Jedynym dobrze działającym kotem jest szczęśliwy kot. Ekipa filmowa zbudowała nawet obszar w pobliżu przyczep, nazywany „catio”. Gdzie ciężko pracujące kotki mogły bawić się i relaksować między kolejnymi zajęciami. Koty spędzały dwa miesiące na treningu do sesji, co zajęło około 10 tygodni. Poza jednym zepsutym kotem, reszta podobno dobrze się ze sobą dogadała i z ludzkimi gwiazdami filmu, w tym Jason Clarke i John Lithgow.

Stephen King zaproponował alternatywne zakończenie, w którym Gage idzie środkiem drogi, zbliża się świt i słychać nadchodzącą ciężarówkę. Gdzie jest twoja mama i tata?”. „I tak kończy się to.

W wersji z 1989 roku Ellie Creed grały bliźniaczki, w tym Gage grają bliźniacy, Lucas i Hugo Lavoie. W oryginale filmowcy chcieli również, aby Gage zagrał bliźniaki, ale reżyserka Mary Lambert lobbowała na rzecz Miko Hughesa.

Genre: Horror, Thriller

Director: Dennis Widmyer, Kevin Kölsch

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!