Background
Image Śmierć nadejdzie dziś 2 2019 Lektor PL

Śmierć nadejdzie dziś 2 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 40m

Po przeżytym w fińskim mieście Śmierć nadejdzie dziś (2017) zdumiewająco zagorzałą siostrę-sorority. Tree Gelbman, znajduje się w tym samym akademiku, wdzięcznym, że żyje. Jednak tym razem to współlokator Cartera, Ryan, który twierdzi, że w kółko przeżywa ten sam paradoksalny dzień. Jako że tajemniczy paranoidalny zabójca. W pojedynczej ząbkowanej maseczce z dużym nożem kuchennym zrobił nawyk mordując go. W tych okolicznościach odważna, lecz daremna próba stawienia czoła wyzwaniu, ponownie wyśle. ​​Drzewo z powrotem do kwadratu, uwięzionego w zbyt znanej i zalanej krwią pętli czasowej. Ile śmierci oddziela Drzewo od naprawdę szczęśliwych urodzin.

Upadły montaż różnych wersji samobójczych, przywracając ją z powrotem do pokoju akademika Cartera i Ryana. Paramore’s Hard Times, gdzie w teledysku wokalista Hayley Williams, o podobnym stroju do Drzewa Gelbman i blond włosy opadają powoli z powrotem na łóżko z dachu.

Rębak widziany w połowie filmu należy do serwisu „Biff’s Tree Removal”.

Urządzenie, które wymyślił Ryan, nazywa się „Sissy”, co bardzo przypomina odniesienie do postaci Syzyfa w mitologii greckiej. Podobnie jak drzewo, Syzyf uciekł ze szponów Śmierci. Jako jego kara w zaświatach był zmuszony do codziennego rzucania głazem na górę, na wieczność. By zmusić go do wycofania się z powrotem ze wzgórza, zanim dotrze na szczyt. . Historia Syzyfa jest powierzchownie podobna do tej z Drzewa, która musi ponownie przeżywać ten sam dzień. Aby zobaczyć, że coś w końcu pójdzie nie tak, zanim zdąży wydostać się z pętli czasu. (aż w przeciwieństwie do Syzyfa udaje jej się skończyć swoje zadanie i uwolnij się).

Happy Death Day 2U

 

Genre: Horror, Komedia, Sci-Fi, Tajemnica, Thriller

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Polecane filmy