Background
Image Spider Man Uniwersum 2018 PL

Spider Man Uniwersum 2018 PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 57m

Miles Morales natknął się na dawno zmarłego Petera Parkera. Ten Peter Parker nie jest jednak ze swego świata. On jest z innego miejsca w multiwersie. Dzięki przewodnictwu Parkera, Miles stanie się Spider-Manem. A przez to stanie się częścią wciąż rozwijającego się Spider-Verse.

Zostało to ogłoszone wkrótce po śmierci Stana Lee. W wieku 95 lat, że nagrał kameę w filmie i że będzie to jego ostatnia rola głosowa.

Ukończenie animacji do filmu wymagało 180 animatorów. Największej z ekip kiedykolwiek użytych przez Sony Pictures Animation do filmu.

Film ten poświęcony jest pamięci współautora Spider-Mana Steve’a Ditko, który zmarł 6 lipca 2018 roku, kiedy ten film kończył produkcję. Nie jest to jednak jedyne poświęcenie, ponieważ miesiąc przed filmem. Który ukazał się Stan Lee, zmarł 12 listopada 2018 roku, a film był poświęcony obu twórcom Spider-Mana.

Kiedy Miles po raz pierwszy odwiedza mieszkanie wujka Aarona, telewizor gra w programie telewizyjnym Społeczność. Początek tego odcinka pokazuje postać Donalda Glovera, Troya, który wstaje z łóżka w piżamie Spider-Mana. Było to odniesienie do nieudanej kampanii online z 2010 roku. Aby Donald Glover miał szansę wziąć udział w przesłuchaniu na główną rolę. W filmie Niesamowity Spider-Man z 2012 roku. Współtwórca Milesa Moralesa Brian Michael Bendis opisuje ten wizerunek Glovera w piżamie Spider-Man. Jako jedną z głównych inspiracji do stworzenia postaci i projektu postaci. Dodatkowo Glover pojawił się jako kolejna wersja Aarona Davisa w „Spider-Man: Homecoming”, w której nawiązuje do swojego siostrzeńca.

Jednym z wielu sposobów, w jaki zespół Imageworks oddał hołd starym komiksom poprzez styl wizualny, jest naśladowanie niedoskonałości druku offsetowego.

Spider Man Into the Spider-Verse

Genre: Akcja, Animacja, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Alfredo Hisa, Anibis Lockward, Arem Kim, Bob Persichetti, Daniel Laczkowski, John Bermudes, Letia Lewis, Peter Ramsey, Rodney Rothman, Scott Armstrong

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy