Background
Image Szczęśliwy Lazzaro 2019 Lektor PL

Szczęśliwy Lazzaro 2019 Lektor PL Cały film Online

20182h 05m

Jest to opowieść o spotkaniu Lazzaro, młodego chłopa tak dobrego, że często mylony jest z prostotą. Tancredi, młodego szlachcica przeklętego przez jego wyobraźnię. Przez okropną Marchesę Alfonsina de Luna, królową papierosów. Ten dziwny i nieprawdopodobny sojusz jest objawieniem dla Lazzaro. Przyjaźń tak cenna, że ​​będzie podróżować w czasie i transportować Lazzaro w poszukiwaniu Tancredi. Lazzaro jest po raz pierwszy w wielkim mieście jak fragment przeszłości zagubionej we współczesnym świecie.

Tytułowy Lazzaro jest mieszkańcem zapomnianej przez Boga i ludzi sycylijskiej wsi, bezlitośnie eksploatowanej przez baronową Alfonsinę De Lunę i jej ekonoma. Nieznający ironii, występku ani fałszu chłopak jest wcieleniem najszlachetniejszej dobroci, przez wszystkich uznawanej jednak za zwykłą głupotę. Kiedy więc Lazzaro udzieli schronienia znudzonemu synowi arystokratki, ten postanowi dla zabawy wykorzystać naiwność wieśniaka.

Opowieść o filmie skonstruowanym na podstawie prawdziwego wydarzenia, w którym uderzyła Alice Rohrwacher. Marchewa w środkowych Włoszech wykorzystał odosobnienie niektórych z jej ziem, aby ukryć chłopów przed końcem akcji.

Adriano Tardiolo (Lazzaro) został zwiadowany w publicznym liceum w Orvieto, zamykając poszukiwania, w które zaangażowało się ponad tysiąc innych chłopców w tym samym wieku.

Dzięki Lazzaro Felice Alice Rohrwacher chciała wykorzystać przygody Lazzaro. By opowiedzieć tragedię, która spustoszyła jej kraj, a mianowicie przejście z materialnego średniowiecza do ludzkiej epoki średniowiecza

Lazzaro felice

Genre: Dramat

Director: Alessandro Cacciamani, Alice Rohrwacher, Daniela Baldasarre, Nicola Scorza, Sara Cavani

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!