Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Szybcy i wściekli Hobbs i Shaw 2019 Lektor PL

Szybcy i wściekli Hobbs i Shaw 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 14m

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs, lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii Shaw spotkali się w 2015 roku, pozostają w nieustannej walce. Sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość.

Pomysł „szybkiego i wściekłego” spin-off’u z udziałem Hobbsa i Shawa. Pojawił się po raz pierwszy podczas kręcenia „The Fate of the Furious”.

Po tym, jak producenci i wykonawcy nagrań odnotowali chemię komediową w obu scenach razem.

Plany faktycznego rozwoju spin-off były nieformalnie zielone pod koniec kręcenia. A później okazało się, że były one powodem szeroko dyskutowanych animozji. Które pojawiły się między Vin Diesel i Dwayne Johnson w ostatnim tygodniu produkcji. Zaowocowało to tym, że Diesel anulował niektóre sceny Johnsona (które należały do ​​jego obowiązków jako jeden z producentów wykonawczych filmu). I nie pojawił się w ogóle podczas kręcenia przynajmniej jednego dnia produkcji, pozostawiając setki obsady i ekipy siedzących bezczynnie. Po ogłoszeniu wiadomości o spin-offie, Michelle Rodriguez (Letty) i Tyrese Gibson (Roman) publicznie skrytykowali ją za zniszczenie „rodziny” F&F. A także przesunęli wydanie dziewiątej części serii o co najmniej rok. Od lutego 2019 r. Johnson stwierdził, że „prawdopodobnie nie” powróci do „Fast & Furious 9”, ale rozważy to jako 10. w serii.

Genre: Akcja

Director: David Leitch

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy