Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image TÁR 2023 Lektor PL

TÁR 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 38m

Geniusz wspaniałego Tára Todda Fielda bierze się ze sposobu, w jaki kręcenie filmu odzwierciedla zdradziecko uwodzicielską i zmienną naturę głównego bohatera. Lydia Tár (elektryzująca Cate Blanchett) to olśniewający talent: światowej klasy dyrygentka i kompozytorka z bujnym ego, które dorównuje jej wspaniałej profesjonalnej reputacji.

Opisuje siebie, w rzadkim, całkowicie nieszczerym momencie samooceny, jako „lesbijkę U-haul”, ale w rzeczywistości jest połową potężnej pary Filharmonii Berlińskiej: jej partnerem jest główna skrzypaczka, Sharon Goodnow (Nina Hossa).

Tar jest wspaniały. Jednocześnie jest potworem, kapryśnym narcyzem, który oczarowuje serię młodych kobiet, wszystkie wschodzące gwiazdy muzyki klasycznej, które następnie napotykają przeszkodę w karierze, gdy zbytnio zbliżają się do piekielnego żaru jej poczucia własnej wartości.

Field (nominowany do Oscara za swoje dwa poprzednie filmy, Little Children i In the Bedroom ) wprowadza śliską złożoność do postępowania. Czy Tár to wypadek samochodowy w zwolnionym tempie z powodu odwołania? Upadek i spalenie pychy ambicji? Nadprzyrodzony thriller?

Szekspirowska tragedia o potężnej osobie doprowadzonej na skraj szaleństwa przez dręczące poczucie winy? Tu i ówdzie pojawiają się również złośliwe trzaski humoru.

Genre: Dramat, Muzyczny

Director: Bobby McGee, Maria Mehnert, Sebastian Fahr-Brix, Todd Field

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy