Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Taxi 4 2007 Lektor PL

Taxi 4 2007 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20071h 31m

Pechowy, niezgrabny, uroczy detektyw z Marsylii, Émilien Coutant-Kerbalec, musi pomagać gorszemu komendantowi Clouseau, Gibertowi, który strzeże belgijskiego zbrodniarza uważanego za równie niebezpiecznego – i w klatce jak Hannibal Lector.

Émilien, świetny przyjaciel, taksówkarz Daniel Morales, początkowo zgadza się tylko na opiekę nad dziećmi swoich synów, ponieważ żona Émiliena, Petra, jest na ściśle tajnej misji.

Ale wkrótce Belg ucieka i podczas gonienia go towarzysze natkną się na napad na bank i pałacową willę króla narkotykowego, gdzie wielki finał wywołuje spustoszenie.

Daniel’s Taxi to Peugeot 407, zastępujący modele pierwszej i drugiej fazy Peugeot 406 używane w pierwszych trzech filmach.
 Prawdopodobnie będzie to 3,0-litrowy silnik benzynowy V6, choć niezwykle wydajnym modelem z tej serii był silnik diesla.
 Większość floty policyjnej Marsylii w filmie składa się również z Peugeotów, głównie z 206 i 307, podczas gdy samochód Commissaire’a Giberta to 607.
Pierwszy film z serii, który nie zawiera utworu „Misirlou” wykonanego przez Dicka Dale’a podczas premiery. Zamiast tego używa się „Pompy” The Black Eyed Peas ,która pobiera próbki wersji Dale’a.
Pierwszy film z serii bez postaci Marion Cotillard .
W Hiszpanii został wydany na DVD, 9 lat po wydaniu francuskiego teatru.
W 26 minut 48 sekund od cięcia dyrektora dzieci otwierają szufladę z grami komputerowymi i odpalają pierwszy film z serii utowru Misirlou.

Taxi 4

Genre: Akcja, Komedia

Director: Gérard Krawczyk

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy