Background
Image Teraz albo nigdy 2018 Lektor PL

Teraz albo nigdy 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 43m

Ale Wielki pracownik sklepu z pudełkami odkrywa na nowo swoje życie i historię życia i pokazuje Madison Avenue, co potrafią uliczne roboty.

Odnosząc się do obsady i załogi po zakończeniu głównej fotografii. Pete Segal powiedział, że obsada i ekipa drugiego aktu, ponieważ była jego „ulubioną rodziną” wszystkich, z którymi pracował.

Julia Roberts była pierwotnie związana z rolą Jennifer Lopez.

Zdjęcia zaczęły się w Nowym Jorku w poniedziałek, 23 października 2017 r.

A film nadszedł w terminie i poniżej budżetu.

-Podstawowa fotografia rozpoczęła się 23 października 2017 r. W supermarkecie Food Bazaar w Queens w Nowym Jorku, ponieważ kontynuowała w Bronxie i na Manhattanie. W tym w restauracji Michael Jordan’s Steakhouse w Grand Central Terminal. Filmowanie zapakowane w dniu 15 grudnia 2017 r.

Drugi akt jest wystawiany przez Petera Segala, który ma kilkanaście filmów fabularnych do filmu. Z których prawie wszystkie są komediami. Ale Przypisuje mu się między innymi kilka ważnych sukcesów kasowych.

Zdjęcia rozpoczęły się 20 października 2017 r. A zakończyły się 15 grudnia 2017 r. Peter Segal chciał, ale Manhattan stał się pełnoprawną postacią. Inne miejsca, w które zainwestował zespół to Fontanna Bethesda w Central Parku.

High Line, ulice Soho, South Street Seaport, Madison Square Park, Food Bazaar w Queens, Rockerfeller Center, Villard Mansion w Lotte New York Palace Hotel. Dean & Deluca’s, ponieważ wewnątrz pociągu metra Metropolitan Transportation Authority i nabrzeża pociągu powietrznego.

Genre: Komedia, Romans

Director: Peter Segal

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!