Background
Image Titanic 1997 Lektor PL

Titanic 1997 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

19973h 14m

84 lata później, 100-letnia kobieta o imieniu Rose DeWitt Bukater opowiada historię swojej wnuczce Lizzy Calvert, Brockowi Lovettowi, Lewisowi Bodine, Bobby’emu Buellowi i Anatolijowi Mikailavichowi na temat Keldysh na temat swojego życia z 10 kwietnia 1912 r.

Na statku zwanym Titanic, gdy młoda róża wsiada do odlatującego statku z pasażerami wyższej klasy i jej matką, Ruth DeWitt Bukater i jej narzeczonym, Caledonem Hockleyem.

W międzyczasie drifter i artysta Jack Dawson i jego najlepszy przyjaciel Fabrizio De Rossi wygrywają bilety trzeciej klasy na statek w grze. I wyjaśnia całą historię od wyjazdu do śmierci Titanica podczas pierwszej i ostatniej podróży 15 kwietnia 1912 r.

O godzinie 2:20 rano.

Starsze małżeństwo, które widziało przytulanie się na łóżku, gdy woda zalewa ich pokój, było właścicielami domu towarowego Macy w Nowym Jorku, Ida i Isidor Straus, którzy zmarli na Titanicu.
 Ida otrzymała miejsce na łodzi ratunkowej, ale odmówiła, aby mogła zostać z mężem, mówiąc: „Ponieważ żyliśmy razem, więc razem umrzemy”. 
Była scena nakręcona, która przedstawiała ten moment, ale została odcięta od ostatecznej wersji.
Po dowiedzeniu się, że musiała być naga przed Leonardo DiCaprio , Kate Winslet zdecydowała się przełamać lody, a kiedy pierwszy raz się spotkali, błysnęła nim.
Kiedy Jack przygotowuje się do pociągnięcia Rose.
Ponadto, kolizja z górą lodową podobno trwała 37 sekund, czyli jak długo scena kolizji jest w filmie.

Titanic

Genre: Dramat, Romans, Thriller

Director: James Cameron, Josh McLaglen, Shelley Crawford, Steven Quale

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy