Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image To Rozdział 2 2019

To Rozdział 2 2019 Cały film Online na Filman, Cda

20192h 49m

To Rozdział 2 Cały film

Dwa lata po pierwszym wejściu na duży ekran To” Andy’ego Muschiettiego, Losers Club of Derry. Maine powraca, aby przywrócić wartości nieruchomości w mieście, w którym dzieci wybierają się w alarmującym tempie co 27 ​​lat. Nie mogę sobie wyobrazić, że lokalni brokerzy mają się tak dobrze. Biorąc pod uwagę, że rodzina nie może się tak naprawdę wprowadzić, nie martwiąc się, że odejdzie z mniejszą liczbą dzieci niż wtedy, gdy zaczęli.

To Rozdział 2 Cały film łączy oryginalną obsadę dzieci z poprzedniej części, a także przenosi się w przyszłość wraz z Klubem Losers.

Wszyscy oprócz Mike’a (Mustafa) opuścili Derry.

Wrócili, gdy zdali sobie sprawę, że ich wysiłki z dzieciństwa, aby zabić Pennywise, nie do końca zadziałały. Po raz kolejny populacja miasteczka w szkole podstawowej zanika.

Grupa To Rozdział 2 Cda obiecała sobie, że coś z tym zrobi, jeśli tak się stanie.

Zgodnie z przewidywaniami, Don’t Let Go (Prognozowane: 34% Rzeczywiste: 42%). Spadło o kilka punktów procentowych (dokładnie o pięć) w ciągu tygodnia, a moje przewidywania zakończyły się sukcesem w 10 procentach. Większość krytyków zgodziła się, że przesłanka jest interesująca i że prowadzi się solidnie, ale brakuje jej wykonania.

Filmy online

To Rozdział 2 Cały film jest bardzo dobrym filmem w kategorii horror.

Żonglowanie tajemnicą morderstwa podczas podróży w czasie / wydarzeń nadprzyrodzonych to trudna wspinaczka nawet dla najlepszych filmowców i gawędziarzy. Nie można ich winić za próbę, ponieważ kiedy to działa ( na przykład Looper), może być naprawdę świetne. Ale ten po prostu tego nie zrobił. Wydania z końca lata / Dnia przed porodem zwykle wiążą się z niskimi oczekiwaniami i wydaje się, że je spełniło.

To Rozdział 2 Cda

Sezon letni już się skończył, ale chociaż sierpień mógł być powolny, wrzesień rozpoczyna się jednym z największych przebojów roku. Miasto Derrry jest znowu w centrum uwagi, a Klub Przegranych powraca, by walczyć z odrobiną złego klauna. Przygotuj się na To Rozdział 2 Cały film.

Genre: Horror

Director: Adam Bocknek, Andy Muschietti, Michael Lerman

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy