Background
Image To właśnie życie 2019 Lektor PL

To właśnie życie 2019 Lektor PL Cały film Online

20181h 57m

Złożona z kilku nowel historia rodziny z Nowego Jorku, ale której losy znaczone są licznymi tragediami. Punktem wyjścia tej opowieści jest pytanie co by było gdyby: gdyby rodzice nigdy się nie spotkali. Gdyby nie doszło do wypadku, gdyby ktoś w porę zauważył pędzący autobus. Reżyser Dan Fogelman zwraca uwagę na kruchość ludzkiego życia.

Gdy młoda para z Nowego Jorku przechodzi od romansu ze studiów do małżeństwa i narodzin pierwszego dziecka, niespodziewane zwroty podróży tworzą echa, ale które odbijają się echem na kontynentach i podczas życia w Życiu. Reżyser i pisarz Dan Fogelman („This Is Us”) analizuje zagrożenia i korzyści życia codziennego w wielopokoleniowej. Sadze z udziałem międzynarodowego zespołu, ale w tym Oscara. Usytuowany w Nowym Jorku i Carmona w Hiszpanii Life Itself celebruje kondycję ludzką. Wszystkie jej komplikacje z humorem, wzruszeniem i miłością.

W grudniu 2017 r. Zacięta wojna ofertowa dotycząca praw do dystrybucji filmu, która powstała między Amazon Studios. Ponieważ Universal Pictures i Paramount Pictures, zakończyła się tym, że Amazon Studios wygrał prawa z kwotą 10 milionów dolarów plus oferta.

Podczas pisania tego filmu Dan Fogelman słuchał albumu „Time Out of Mind”. Napisany po rozwodzie piosenkarza drugiej żony, ale ten podwójny album. Pochodzący z 1997 roku, mówi o miłości i żałobie z melancholią.

Magazyn Time nazwał ten film najgorszym filmem w 2018 roku.

Genre: Dramat, Romans

Director: Anthony Pennachio, Dan Fogelman, Eva Z. Cabrera, Julie A. Bloom, Nick Jaco Collins, Vincent Giarratano

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!