Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image To właśnie życie 2019 Lektor PL

To właśnie życie 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 57m

Złożona z kilku nowel historia rodziny z Nowego Jorku, ale której losy znaczone są licznymi tragediami. Punktem wyjścia tej opowieści jest pytanie co by było gdyby: gdyby rodzice nigdy się nie spotkali. Gdyby nie doszło do wypadku, gdyby ktoś w porę zauważył pędzący autobus. Reżyser Dan Fogelman zwraca uwagę na kruchość ludzkiego życia.

Gdy młoda para z Nowego Jorku przechodzi od romansu ze studiów do małżeństwa i narodzin pierwszego dziecka, niespodziewane zwroty podróży tworzą echa, ale które odbijają się echem na kontynentach i podczas życia w Życiu. Reżyser i pisarz Dan Fogelman („This Is Us”) analizuje zagrożenia i korzyści życia codziennego w wielopokoleniowej. Sadze z udziałem międzynarodowego zespołu, ale w tym Oscara. Usytuowany w Nowym Jorku i Carmona w Hiszpanii Life Itself celebruje kondycję ludzką. Wszystkie jej komplikacje z humorem, wzruszeniem i miłością.

W grudniu 2017 r. Zacięta wojna ofertowa dotycząca praw do dystrybucji filmu, która powstała między Amazon Studios. Ponieważ Universal Pictures i Paramount Pictures, zakończyła się tym, że Amazon Studios wygrał prawa z kwotą 10 milionów dolarów plus oferta.

Podczas pisania tego filmu Dan Fogelman słuchał albumu „Time Out of Mind”. Napisany po rozwodzie piosenkarza drugiej żony, ale ten podwójny album. Pochodzący z 1997 roku, mówi o miłości i żałobie z melancholią.

Magazyn Time nazwał ten film najgorszym filmem w 2018 roku.

Genre: Dramat, Romans

Director: Anthony Pennachio, Dan Fogelman, Eva Z. Cabrera, Julie A. Bloom, Nick Jaco Collins, Vincent Giarratano

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy