Background
Image Top Gun Maverick 2022 Lektor PL

Top Gun Maverick 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 11m

Podobnie jak Top Gun: Maverick , Ghostbusters: Afterlife cieszyło się w dużej mierze pozytywnymi recenzjami przedpremierowymi. Dzięki temu łatwiej było wrócić z solidnego, ale niespektakularnego weekendu otwarcia o wartości 44 milionów dolarów, ponieważ film pozostał mocny przez cały czas premiery i ostatecznie zarobił ponad 200 milionów dolarów, utrzymując się jako odrodzenie franczyzy z lat 80. wśród mnóstwa przebojów superbohaterów.

Ten precedens oznacza, że ​​nawet jeśli Top Gun: Maverick nie zarobi ogromnego 150-milionowego budżetu podczas premiery lub drugiego weekendu, sequel może polegać na powtórce kasowego sukcesu Ghostbusters: Afterlife . Jeśli Top Gun: Maverick jest tak dobry, jak twierdzą wczesne recenzje, sequel może polegać na pozytywnym przekazie z ust w drugim, trzecim i czwartym tygodniu, co oznacza, że ​​kontynuacja Top Gun nie musi bić rekordów w weekend otwarcia serii przetrwać.

Na szczęście dla Top Gun: Maverick , występ kasowy The Bobs Burgers Movie raczej nie zachwieje dominacji kasowej sequela. Strategiczne przybycie Top Gun: Maverick na początku letniego sezonu przebojów kinowych (w przeciwieństwie do połowy, kiedy wylądowała data premiery w lipcu 2020 r.)

Obiecuje potencjalny sukces kasowy, ponieważ ta animowana wycieczka jest jego największym konkurentem. Pomiędzy tą sprytną strategią dotyczącą daty premiery a znakomitymi wczesnymi recenzjami, co oznacza, że ​​weekend otwarcia nie powinien przynieść ani złamać sukcesu sequela, Top Gun: Maverick zrobił wszystko dobrze, aby zapewnić, że film wywrze imponujący wpływ po jego premierze 27 maja.

Genre: Akcja, Dramat

Director: Joseph Kosinski

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy