Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Top Gun Maverick 2022 Lektor PL

Top Gun Maverick 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 11m

Podobnie jak Top Gun: Maverick , Ghostbusters: Afterlife cieszyło się w dużej mierze pozytywnymi recenzjami przedpremierowymi. Dzięki temu łatwiej było wrócić z solidnego, ale niespektakularnego weekendu otwarcia o wartości 44 milionów dolarów, ponieważ film pozostał mocny przez cały czas premiery i ostatecznie zarobił ponad 200 milionów dolarów, utrzymując się jako odrodzenie franczyzy z lat 80. wśród mnóstwa przebojów superbohaterów.

Ten precedens oznacza, że ​​nawet jeśli Top Gun: Maverick nie zarobi ogromnego 150-milionowego budżetu podczas premiery lub drugiego weekendu, sequel może polegać na powtórce kasowego sukcesu Ghostbusters: Afterlife . Jeśli Top Gun: Maverick jest tak dobry, jak twierdzą wczesne recenzje, sequel może polegać na pozytywnym przekazie z ust w drugim, trzecim i czwartym tygodniu, co oznacza, że ​​kontynuacja Top Gun nie musi bić rekordów w weekend otwarcia serii przetrwać.

Na szczęście dla Top Gun: Maverick , występ kasowy The Bobs Burgers Movie raczej nie zachwieje dominacji kasowej sequela. Strategiczne przybycie Top Gun: Maverick na początku letniego sezonu przebojów kinowych (w przeciwieństwie do połowy, kiedy wylądowała data premiery w lipcu 2020 r.)

Obiecuje potencjalny sukces kasowy, ponieważ ta animowana wycieczka jest jego największym konkurentem. Pomiędzy tą sprytną strategią dotyczącą daty premiery a znakomitymi wczesnymi recenzjami, co oznacza, że ​​weekend otwarcia nie powinien przynieść ani złamać sukcesu sequela, Top Gun: Maverick zrobił wszystko dobrze, aby zapewnić, że film wywrze imponujący wpływ po jego premierze 27 maja.

Genre: Akcja, Dramat

Director: Joseph Kosinski

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy