Background
Image Topielisko Klątwa La Llorony 2019 Lektor PL

Topielisko Klątwa La Llorony 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 33m

Film opowie historię pracowniczki opieki społecznej, która w 1973 roku w Los Angeles natrafia na zjawę La Llrony, która staje się koszmarem dla jej całej rodziny. Przerażona kobieta szuka pomocy u miejscowego księdza, który może być dla niej jedynym ratunkiem. Inspiracją dla fabuły jest meksykańska legenda o przerażającej zjawie nazywanej La Llorona, która za życia była młodą kobietą i z miłości do kochanka zamordowała swojego męża i dzieci, za co została ukarana wiecznym zawieszeniem pomiędzy Niebem a Piekłem.

Pierwsza odgrywana rola Raymonda Cruza w filmie, po konsekwentnym graniu drobnych ról w telewizji.

Jest to drugi film w Conjuring Universe, którego nie ma ani funkcji, ani odniesienia, Ed i Lorraine Warren. To także pierwszy spin-off z udziałem antagonisty, który nie pojawił się w głównej serii filmów.

Ignorując upiorne ostrzeżenie niespokojnej matki podejrzanej o zagrożenie dla dziecka. Pracownik socjalny i jej małe dzieci wkrótce zostają wciągnięte w przerażającą nadprzyrodzoną sferę. Ich jedyną nadzieją na przetrwanie śmiertelnego gniewu La Llorony może być rozczarowany kapłan. Mistycyzm, który praktykuje, aby powstrzymać zło w zatoce, na obrzeżach, gdzie zderzają się strach i wiara.

Pierwszy z dwóch filmów w The Conjuring Universe, który zostanie wydany w 2019 roku. Drugi to „Annabelle Comes Home”. To pierwszy raz, gdy dwa filmy w The Conjuring Universe są wydawane w tym samym roku kalendarzowym. Filmy „Annabelle” są również przywoływane w „The Curse of La Llorona”.

Genre: Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Michael Chaves

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!