Background
Image Topielisko Klątwa La Llorony 2019 Lektor PL

Topielisko Klątwa La Llorony 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 33m

Film opowie historię pracowniczki opieki społecznej, która w 1973 roku w Los Angeles natrafia na zjawę La Llrony, która staje się koszmarem dla jej całej rodziny. Przerażona kobieta szuka pomocy u miejscowego księdza, który może być dla niej jedynym ratunkiem. Inspiracją dla fabuły jest meksykańska legenda o przerażającej zjawie nazywanej La Llorona, która za życia była młodą kobietą i z miłości do kochanka zamordowała swojego męża i dzieci, za co została ukarana wiecznym zawieszeniem pomiędzy Niebem a Piekłem.

Pierwsza odgrywana rola Raymonda Cruza w filmie, po konsekwentnym graniu drobnych ról w telewizji.

Jest to drugi film w Conjuring Universe, którego nie ma ani funkcji, ani odniesienia, Ed i Lorraine Warren. To także pierwszy spin-off z udziałem antagonisty, który nie pojawił się w głównej serii filmów.

Ignorując upiorne ostrzeżenie niespokojnej matki podejrzanej o zagrożenie dla dziecka. Pracownik socjalny i jej małe dzieci wkrótce zostają wciągnięte w przerażającą nadprzyrodzoną sferę. Ich jedyną nadzieją na przetrwanie śmiertelnego gniewu La Llorony może być rozczarowany kapłan. Mistycyzm, który praktykuje, aby powstrzymać zło w zatoce, na obrzeżach, gdzie zderzają się strach i wiara.

Pierwszy z dwóch filmów w The Conjuring Universe, który zostanie wydany w 2019 roku. Drugi to „Annabelle Comes Home”. To pierwszy raz, gdy dwa filmy w The Conjuring Universe są wydawane w tym samym roku kalendarzowym. Filmy „Annabelle” są również przywoływane w „The Curse of La Llorona”.

Genre: Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Michael Chaves

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy