Background
Image Toy Story 4 2019 Dubbing PL

Toy Story 4 2019 Dubbing PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 40m

Woody, Buzz Lightyear i reszta gangu wyruszają w podróż z Bonnie i nową zabawką o nazwie Forky. Pełen przygód podróż zamienia się w nieoczekiwane spotkanie, gdy lekki objazd Woody’ego prowadzi go do jego dawno zaginionego przyjaciela Bo Peep.

Gdy Woody i Bo dyskutują o dawnych czasach, wkrótce zaczynają zdawać sobie sprawę, że są dwa światy, jeśli chodzi o to, czego chcą od życia jako zabawki.

Tim Allen otworzył się na ikoniczne postacie Woody’ego i Buzza oraz historię ich przyjaźni. Wraz z pierwszym filmem z serii debiutującej w 1995 roku Allen powiedział, że związek i związek kowboja z udziałem Space Rangera jest podobny do jego odpowiednika „Toy Story 4”, Toma Hanksa, który mówi nieustraszony szeryf. „W pewnym sensie stali się Myszką Miki i Kaczorem Donalda pewnego pokolenia. Naprawdę robię duży skok, mówiąc, że jesteśmy tak kultowi, ale tak to wygląda. Są nieśmiertelni; są zabawkami – oni nie masz czasu życia – powiedział Allen. „Jest bardzo krótka scena, w której zarówno Hanks, jak i ja mieliśmy kłopoty, ponieważ myślałem, że jest więcej stron. To się kończy, a ja się zakrztusiłem. Dosłownie miałem trudności z wypowiedzeniem tego. Dwadzieścia pięć lat przyjaźni między Woodym i Buzzem przekształciło się w bardzo bliską przyjaźń z Hanksem i I. ”

To rodzaj meta- Toy Story 2 (1999). Często powtarza się, że drugi film Toy Story został prawie całkowicie utracony. Gdy główny plik został przypadkowo usunięty z głównych serwerów Pixar. Ta tablica rejestracyjna odnosi się do polecenia komputera, które prawie wymazało film.

Polecenie uniksowe „rm”, z „rm -rf” do usuwania rekursywnie wszystkich plików w danym katalogu i bez potwierdzenia.

W pierwszym filmie, po tym jak Buzz pokazuje, co może zrobić, Bo oświadcza: „Znalazłem mojego poruszającego się kumpla”. Tutaj, gdy dwaj się ponownie łączą, Bo pieszczotliwie odnosi się do Buzza jako swojego poruszającego się kumpla.

Genre: Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy

Director: Josh Cooley

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy