Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Truposze nie umierają 2019 Lektor PL

Truposze nie umierają 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 44m

Spokojne miasteczko Centerville walczy z watahą zombie. Martwi wychodzą z grobów i brutalnie atakują mieszkańców, aby się nakarmić.

Według Jima Jarmuscha, Iggy Pop zapytał go przed zrobieniem zdjęcia, co było jego historią o zombie, a Jarmusch wyjaśnił, że on i jego dziewczyna zginęli na jego motocyklu w 1973 roku po opuszczeniu koncertu Blue Öyster Cult. Iggy Pop wystąpił z Blue Öyster Cult i Kiss w 1973 roku.

„Centerville” to nawiązanie do fikcyjnego miasta w Dwiescie moteli (1971) Franka Zappy . Jednak Ohio, Teksas i Utah mają miasto o nazwie Centerville.

Zoe, Zack i Jack jeżdżą Pontiac LeMans. Jest to dokładnie ta sama marka i model napędzany przez Barbarę (Judith O’Dea) i Johnny’ego (Russell Streiner) w prologu oryginalnego Night of the Living Dead (1968).

Pierwszy film 35-letniej kariery Jima Jarmuscha, który otrzymał szerokie wydanie (ponad 600 teatrów) w USA.

Tilda Swinton dała Jimowi Jarmuschowi pomysł zrobienia

Jeden z nagrobków na cmentarzu pokazany dwukrotnie – dotyczy „Samuela Fullera”. To nawiązanie do legendarnego reżysera Sama Fullera. Jim Jarmusch podziwiał, ale pracował i współpracował w filmie dokumentalnym z 1994 r. „Tigrero: film, który nigdy nie powstał”. filmu o zombie podczas pracy nad Only Lovers Left Alive.

Kiedy trzej gliniarze jadą drogą w kierunku cmentarza. Postać Adama Kierowcy wychyla się przez okno z maczetą, aby odciąć głowę jednego zombie. Ten zombie jest ubrany w te same ubrania i te same włosy, co postać Billa Murraya w zom-com Zombieland.

Genre: Horror, Komedia

Director: Jim Jarmusch

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy