Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Trzy tysiące lat tęsknoty 2022 Lektor PL

Trzy tysiące lat tęsknoty 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 48m

Ale sposób, w jaki Miller mapuje te pomysły, wydaje się frustrująco rozproszony. Droga furiimontażystka Margaret Sixel i jej operator John Seale powracają z kilkoma takimi samymi mglistymi, halucynogennymi gestami, ale niewiele z takim samym napędem.

Magiczny instrument strunowy z własnymi brzdąkającymi palcami i nucącą głową lub żołnierz, którego głowa kruszy się i wyrastają owadopodobne nogi, są kuszącymi koncepcjami w odosobnieniu. Ale są nieco zagubieni w szerszym gobelinie skrzypiących, starych orientalistycznych tropów; Bliski Wschód jest egzotyczny, zaśmiecony zachodnimi sylwetkami kostiumów i niejasnym, ale mocno zaakcentowanym akcentem Elby.

Film zdaje się czerpać swój wpływ z fantazji XIX-wiecznych malarzy europejskich bardziej niż cokolwiek innego. Jest też nieprzyjemny ton w jednej sekcji, która dotyczy konkubiny o imieniu Sugar Lump, która buduje tylko tanią odrobinę fatfobii.

Miller, który napisał scenariusz wraz ze swoją córką Augustą Gore, wydaje się być najbardziej zaangażowany w historię miłosną Alithei i Dżina. Oboje są samotni. Alithia na swój sposób rozumie, jak to jest być zabutelkowanym, niewidocznym i niesłyszanym przez tysiące lat.

Ale wciąż Gore i Miller nigdy nie są w stanie w zadowalający sposób wyrównać nierównego balansu sił w pracy między magiczną istotą a osobą, której zasadniczo jest uwięziony w niewoli (i to jeszcze zanim weźmiemy pod uwagę dynamikę rasową tutaj). Wydaje się, że Elba i Swinton też nie.

Mimo bycia tak niezawodnymi, charyzmatycznymi wykonawcami, aktorzy czują się dziwnie spokojni w swoich rolach. Między nimi jest prawie niewytłumaczalny brak chemii.

Genre: Dramat, Fantasy, Romans

Director: George Miller, Guy Norris, Jackson Ezard, Jane Griffin, P.J. Voeten, Xander Collier

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy