Background
Image Uncharted 2022 Lektor PL

Uncharted 2022 Lektor PL Cały film Online

20221h 56m

Oparta na jednej z najbardziej udanych serii gier wszech czasów, Uncharted koncentruje się na poszukiwaczu skarbów Nathanie Drake’u i postanawia opowiedzieć swoją historię pochodzenia. Nigdy nie grałem w tę grę, ale nie powinieneś musieć, aby cieszyć się zawadiacką, niszczącą grobowce, globtroterską przygodą akcji, taką jak ta.

Martwa scena otwierająca przedstawia tragiczną historię Nathana i jego brata Sama, którzy stracili rodziców w młodym wieku. Obaj bracia mają oczywiście obsesję na punkcie skarbów. „W naszych żyłach płynie piracka krew, w końcu jesteśmy potomkami sir Francisa Drake’a” – mówi Sam swojemu bratu. Po tym, jak został przyłapany na próbie kradzieży mapy (jest to jeden z tych filmów typu „znajdź mapę-podążaj za wskazówkami-dojdź do skarbu”), Sam ucieka z sierocińca, zostawiając dziesięcioletniego Nathana.

Smash przeniesiony do lat później – dorosły Nathan (szczery Tom Holland , który najwyraźniej nie ma wystarczającej charyzmy gwiazdy filmowej, by prześcignąć biednego pisarstwa) jest teraz barmanem i drobnym złodziejaszkiem. Ale nie daj się zwieść, Nathan nie jest prawdziwą osobą. Jest szkolonym bohaterem akcji, który tylko czeka na przygodę, aby go znaleźć. Jest zręcznym, uprzejmym, zgranym, biegłym w parkour, historycznym nerdem prowadzącym zwyczajne życie. Jeśli to nie krzyczy „ktoś wyrzucił mnie z samolotu, żebym mógł walczyć ze złymi facetami w powietrzu”, to nie wiem, co robi.

Genre: Akcja, Przygodowy

Director: Mathias Datow, Ruben Fleischer

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!