Background
Image Venom 2018 Lektor PL

Venom 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 56m

Kiedy Eddie Brock zdobędzie moc symbionta, będzie musiał uwolnić swoje alter ego „Jałowiec”, aby uratować mu życie. Jedna z najbardziej enigmatycznych, złożonych i złych postaci Marvela pojawia się na dużym ekranie, z udziałem nominowanego do Oscara aktora Toma Hardy’ego jako śmiertelnego protektora Venoma.

Cały film jest znany z niezwykle trudnej historii produkcji. Film pierwotnie był wyobrażany jako bezpośredni spin-off Spider-Mana 3 (2007), choć Topher Grace nie powrócił do tej roli. Krótko po ponownym uruchomieniu franczyzy, film został ponownie ogłoszony, tym razem w ramach ciągłości serii Webb. Chris Zylka wyraził zainteresowanie odtwarzaniem iteracji Flash Thompson, która w tym czasie działała w komiksie. Po Niesamowity Spider-Man 2(2014) został wydany, Sony ogłosił, że „Venom: Carnage” będzie częścią ich Spider-Man Cinematic Universe. Wkrótce potem Sony i Marvel zdecydowali się na współpracę z serią Spider-Man, decydując się na ponowne uruchomienie systemu i wstrzymanie spinów Venom. Mimo że Sony chce kontynuować działalność związaną z serią Spider-Man, od lutego 2018 roku nie pojawiły się żadne informacje na temat przyszłych projektów.

W czerwcu 2017 r. Producent Marvel Kevin Feige potwierdził, że film nie zostanie nakręcony w Marvel Cinematic Universe. Jednak Amy Pascal zaprzeczyła temu, mówiąc, że tak. Później ogłoszono to w tym samym miesiącu, w którym Venom jest swoim własnym wszechświatem.

Venom 2018 Cały film

Genre: Akcja, Horror, Sci-Fi, Thriller

Director: Ruben Fleischer

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!