Background
Image W deszczowy dzień w Nowym Jorku 2019 Lektor PL

W deszczowy dzień w Nowym Jorku 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 32m

Jude Law powiedział w listopadzie 2018 r., Że to „okropny wstyd”, że jego film Woody’ego Allena został odłożony na półkę. Do tego czasu nie było jeszcze oficjalnej daty premiery filmu.

Ponieważ ten film został „odłożony na półkę” z powodu kontrowersji i nie został wydany w pierwotnym zamierzeniu. W 2018 roku po raz pierwszy od 1981 roku Woody Allen nie miał filmu fabularnego wydanego w kinach. W rzeczywistości, od czasu debiutu reżyserskiego w „Take the Money and Run” (1969). Allen napisał i wyreżyserował film fabularny w każdym kolejnym roku. Z wyjątkiem lat 1970, 1974, 1976, 1981, a teraz 2018.

W ciągu ostatnich 50 lat w sumie było tylko 5 lat. W których świat nie widział filmu Woody’ego Allena wydanego w kinach.

Dziadek ze strony matki Timothée Chalameta Harold Flender napisał dla Sida Caesara w latach 50. wraz z Woodym Allenem . Kiedy Allen później obsadził Timothée w filmie, początkowo był nieświadomy związku rodzinnego.

To 48. pełnometrażowy film Woody’ego Allena jako reżysera, który obejmuje jego film telewizyjny Nie wkladaj palca miedzy drzwiami (1994).

Timothée Chalamet ogłosił na Instagramie, że przekaże całą swoją pensję z pracy nad tym filmem organizacjom charytatywnym: LGBT Center w Nowym Jorku, Time’s Up i RAINN, organizacji antyseksualnej przemocy.

Rebecca Hall przekazała swoją pełną pensję z tego filmu ruchowi Time’s Up po ponownym rozważeniu zarzutów seksualnych wobec reżysera w następstwie skandalu Harveya Weinsteina.

Genre: Komedia, Romans

Director: Woody Allen

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!