Background
Image W domu innego 2019 Lektor PL

W domu innego 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 48m

Gwiazdy pokera Keira Knightley, Jason Clarke i Alexander Skarsgard w trójkącie miłosnym zmieszali się z żalem po II wojnie światowej i resztkową złością. Każdy z nich stara się znaleźć siebie w popiele. To dobry film, ale nie świetny. Możesz zaczekać, aby go przesłać strumieniowo.

Przyszedłem do tego filmu z otwartym umysłem. Nie szukałem jakiegoś filmu tylko po to, by się rozczarować, kiedy tak nie było. Mając otwarty umysł, czułem, że film jest zrównoważony i szczery i … nudny. Po prostu nie był to wystarczająco ognisty romans ani wystarczająco zdeterminowany powojenny utwór, żebym powiedział, że jest to film obowiązkowy do obejrzenia. Szczerze mówiąc, po obejrzeniu Cold War (ugh) byłem gotowy na coś takiego, co właściwie zawierało fabułę i dobry kierunek. Następstwo z pewnością ma te rzeczy. Po prostu brakowało mu innych rzeczy.

Podobały mi się wszystkie występy. Byli szczerzy i można było powiedzieć, że Jason Clarke wylewał swoje serce w swoich scenach. Chciałbym, aby każdy aktor mógł przejść od współczucia do groźby w jednym kroku, tak jak on. Tylko nieliczni tak robią, jak Clarke.

W przeciwnym razie byłem pod wrażeniem dramatu jako całości. Nic nie było pilne w romansie, tylko tabu. Podskoczyło i pojawiło się. Było tak wiele wątków winy, wstydu i gniewu, ale niewielu z nich ujrzało światło dzienne w tym filmie. Chciałbym, żebyśmy mieli trochę więcej czasu i trochę więcej dialogu z każdą postacią. Ale dostajemy to, co dostajemy.

Genre: Dramat, Romans, Wojenny

Director: James Kent

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy