Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image W trójkącie 2022 Lektor PL

W trójkącie 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 27m

Satyra powinna mieć cel, a przynajmniej tak by się wydawało, ale megabogaci, którzy rządzą światem w Trójkącie smutku , są tak szeroko zarysowanymi groteskami, że łatwo sobie wyobrazić widownię miliarderów będących właścicielami jachtów, chichoczących do ich wybryków, czując ani krzty uznania.

Prawdę mówiąc, wariacja na temat tego scenariusza prawdopodobnie miała miejsce, gdy film był wyświetlany w Cannes w maju, gdzie zdobył Złotą Palmę, drugą dla scenarzysty i reżysera Rubena Östlunda, który jako pierwszy zdobył główną nagrodę w 2017 za komedię muzealno-kuratorską The Square.

Trójkąt Smutkuz pewnością nie byłby pierwszym filmem ukazującym napięcie między ekskluzywnymi kręgami najważniejszych festiwali a poważnymi lub podżegającymi tematami, które te festiwale często poruszają — „ Tár ” Todda Fielda, również w tym tygodniu, opowiada o upadku dyrygenta, który musi stawić czoła oskarżenia o niewłaściwe zachowanie seksualne i grał w Lincoln Center, kilkaset metrów od miejsca, w którym James Levine pełnił funkcję dyrektora muzycznego Metropolitan Opera, zanim został zwolniony z podobnych powodów.

Ale hasło filmu Östlunda jest wyjątkowe pod względem dystansu, jaki tworzy między widzem a jego bohaterami, oraz tego, jak wygodne są jego próby zjadliwości. Jest w komplecie z zakończeniem, które powinno być gorzko mroczne, a zamiast tego wydaje się być wyrazem obojętności.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Anna Hällgren, Christoffer Sjöman, Linton Lundin, Markus Lusth, Mikel Cee Karlsson, Rikard Waxin, Ruben Östlund, Yorgos Korakianitis

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy