Background
Image Wszyscy wiedzą 2019 Lektor PL

Wszyscy wiedzą 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 13m

Po wielu latach nieobecności Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco, swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Ale Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą. Rodzinne tajemnice o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, ale sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Laura, Hiszpanka mieszkająca w Buenos Aires, wraca do swojego rodzinnego miasta na obrzeżach Madrytu z dwójką dzieci. Przez niespodziewane wydarzenia, ale które otwierają tajemnice.

Strzał w Torrelaguna, małym miasteczku na północ od Madrytu.

Everybody Knows ”to tylko drugi film w języku hiszpańskim, który otworzył Cannes, po„ Bad Education ”Pedro Almodovara w 2004 roku. Jest to także jeden z niewielu koncertów w historii Cannes, który nie jest ani w języku angielskim, ani francuskim.

Drugi film Asghara Farhadiego nakręcony poza Iranem, po raz pierwszy jako Złotą Palmę. Złoty Glob dla najlepszego nominowanego do języka obcego The Past (2013).

Javier Bardem i Penelope Cruz są małżeństwem od 2010 roku.

To piąta współpraca między prawdziwymi partnerami Penélope Cruz i Javierem Bardemem, ale po „Jamón, jamón” (1992), „Vicky Cristina Barcelona” (2008), „The counselor” (2013) i „Loving Pablo” (2017).

Film jest trzecią współpracą Farhadiego z producentem Mallet-Guyem po „The Salesman” i „The Past”, ale które Memento Films produkowało i dystrybuowało we Francji.

Genre: Dramat, Kryminał, Tajemnica, Thriller

Director: Asghar Farhadi

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy