backdrop
Wybacz ale wciąż cię kocham cały film

Wybacz ale wciąż cię kocham 2016 Lektor PL Cały film

20161h 56m

Kontynuacja filmu Tylko ciebie chce i Trzy metry nad niebem.

Z mojego punktu widzenia jest to idealny film dla tych, którzy kochają romans. zawiera wiele magicznych momentów, niektóre zapierają dech w piersiach. jest to rodzaj filmu, który będziesz chciał zobaczyć w kółko.

Nawet jeśli pomysł może wydawać się prosty, droga jest rozwijana, czyni to fantastycznym. Mogę też powiedzieć, że aktorzy grają naprawdę dobrze, a ścieżka dźwiękowa jest dobra.

Jeszcze jedną rzeczą, którą chcę dodać, jest to, że ostatnie chwile film jest naprawdę emocjonalny. W filmie jest także kilka dobrych pomysłów.

Facet traktuje dziewczynę jak sh’t, a ona wciąż zakochuje się w nim. Naprawdę naiwny film, powinien nauczyć dziewczyny, aby nigdy nie brały tego okropnego traktowania od facetów i zamiast tego dążyły wyżej.

Poniższa opinia jest całkowicie osobista i nie ma ochoty jej udostępniać. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze znana historia – dobra dziewczyna z zamożnej rodziny i typowy chłopiec, który nie zna żadnych reguł.

Oczywiście, że się zakochują, przechodzą przez wiele „przeszkód”, by zostać razem … ale ostatecznie nie robią (powiedziałbym, że najciekawsze, garujące sceny z filmu).

Hiszpański melodramat. Film na podstawie powieści Federica Moccii.

Genre: Komedia, Romans

Director: Fernando González Molina

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy