Background
Image Wywiad z Bogiem 2019 Lektor PL

Wywiad z Bogiem 2019 Lektor PL Cały film Online

20181h 37m

Paul Asher, dobrze zapowiadający się dziennikarz, wraca do domu z ukrycia wojny w Afganistanie i odkrywa, że ​​jego życie się rozpada. W jego małżeństwo zawodzi, a on jest w kryzysie osobistym, którego jeszcze nie rozumie. Co więcej, żołnierz, którego Paul zaprzyjaźnił się w Afganistanie, walczy w domu, a Paul desperacko próbuje mu pomóc. Ale życie Paula przybiera dziwny obrót, kiedy oferuje wywiad, któremu nie można się oprzeć – wywiad z kimś, kto twierdzi, że jest Bogiem.

100% zysków otrzymanych przez Giving Films zostanie przekazane organizacjom wspierającym opiekę zastępczą, usługi zdrowia psychicznego i weteranów.

Chociaż film miał tylko krótką wersję kinową bez reklam, był zauważalny. Ponieważ frekwencja (i kasowa) faktycznie wzrosła o około 30%. Każdego kolejnego dnia, co wskazuje, że film zyskał bardzo pozytywne opinie ustne.

Nakręcony w całości w Nowym Jorku.

Film został wydany teatralnie 8/18/18 przez Fathom Events na około 900 ekranach i stał się ich najbardziej dochodowym filmem. Wiary wszechczasów, a kasa każdego dnia znacznie przewyższała poprzedniego dnia. Prawie niespotykane.

W filmie postać Paul (Brenton Thwaites) prowadzi kilka rozmów telefonicznych ze swoim najlepszym przyjacielem Mattem. Postać, której publiczność nigdy nie widzi ani nie słyszy. .

Perry Lang i reżyser Hill Harper, reunites filmu, współpracowali 14 lat wcześniej w odcinku The Twilight Zone w 2002 roku.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Perry Lang

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!