Background
Image Yesterday 2019 Lektor PL

Yesterday 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 56m

W Lowestoft w Wielkiej Brytanii Jack Malik jest sfrustrowanym muzykiem, którego kariera muzyczna nigdzie nie idzie pomimo wiary, że jego przyjaciel.

Menadżer Ellie Appleton ma w sobie. Jednak w noc, kiedy Jack postanawia się poddać, cały świat zostaje chwilowo uderzony masywnym zaciemnieniem.

Po odzyskaniu przytomności Jack dowiaduje się ze zdziwieniem, że najwyraźniej jest jedynym, który zna muzykę Beatlesów. Zdając sobie sprawę z tej nieprawdopodobnej okazji, Jack zaczyna grać cały film. Na największych zespołów rockowych, twierdząc, że jest to jego własna. Opłaca się szybko, a Jack staje się światową sensacją muzyczną. Jednak Jack odkrywa, że ​​oddala się od Ellie, uświadamiając sobie swoją miłość. Gdy cda onieśmiela go jego sukces, który zależy od rażącej plagiatury, której nikt nie mógł się dowiedzieć.

Kiedy Jack wraca z Los Angeles do Liverpoolu, kamera zatrzymuje się na froncie budynku lotniska, który brzmi „Liverpool Airport”. W rzeczywistości znak na tym budynku brzmi „Liverpool John Lennon Airport”, ale oczywiście zmienił się w świecie Jacka.

Według reżysera, Danny’ego Boyle’a, około 20 piosenek Beatlesów zostało zabezpieczonych do wykorzystania w filmie. Z których około 17 pojawia się w ostatecznej wersji. Drogie, ponieważ dostało się prawa do piosenek, nadal jest to tylko drugi najdroższy „składnik”, jaki nabył w filmie, gwarantując, że twarz Leonardo Di Caprio zajmie najwyższe miejsce.

Genre: Komedia, Muzyczny, Romans

Director: Danny Boyle

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy