Background
Image Zabójcze wesele 2023 Lektor PL

Zabójcze wesele 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 30m

Czy byłem trochę zbyt surowy w „ Murder Mystery ” z 2019 roku, czy może po prostu bardziej lubię Adama Sandlera ? Oba mogą być prawdziwe, ale wskazuje to, jak wiele komedii może być oparte na czasie i tym, co dzieje się w prawdziwym świecie.

Wychodząc z fali przeciętnych (żeby być miłym) komedii, które wyłoniły się z jego początkowej umowy z Netflix, dałem komedii / thrillerowi skromne dwie gwiazdki, ale teraz myślę, że zasługuje na kolejną pół gwiazdki jako solidną rozrywkę.

Może to wynikać z dobrej woli wywołanej projektami takimi jak „ Nieoszlifowane klejnoty ”, „Hustle”, a nawet stosunkowo przyjemnym „ Hubie Halloween”. Albo mogłem być w gorszym nastroju cztery lata temu.

Bez względu na powód, „Murder Mystery 2” wykonuje zadanie w podobny sposób. Po raz kolejny urok Sandlera jest siłą. Po raz kolejny stosunkowo krótki czas pracy (ten ma tylko 90) trzyma Sandmana i jego scenarzystów z dala od meandrujących żartów, które tuczą najgorsze filmy Happy Madison.

I znowu, jest to łatwy sposób na odcięcie się od świata rzeczywistego na czas działania funkcji. Może po prostu potrzebujemy tego bardziej w latach 2020 niż przed pandemią? To tajemnica.

Sandler powraca jako Nick Spitz, nowojorski policjant, który porzucił tradycyjną pracę policyjną, aby wraz ze swoją żoną Audrey ( Jennifer Aniston ) zająć się rozwiązywaniem przestępstw.

Po chaotycznej akcji oryginału stali się prywatnymi kutasami, rozwiązującymi przestępstwa za opłatą, ale walczą o to, by to zadziałało. Szybki prolog, który wydaje się prawdopodobnie (i na szczęście) skrócony po tym, jak założę się, że niektóre pokazy testowe poszły nie tak, prawdziwa akcja „Murder Mystery 2” rozpoczyna się, gdy Maharadża z oryginalnego filmu (Adeel Akhtar) zaprasza go na wystawne wesele w tropikalnej okolicy.

Po raz kolejny Audrey i Nick są outsiderami w obcym kraju, co pozwala na odrobinę humoru „brzydkich Amerykanów”, ale zamiast tego gra głównie w rejestry humoru klasowego.

W obu filmach walczą, by związać koniec z końcem i zostają wepchnięci w świat ludzi, którzy rzucają milionami dolarów, jakby pieniądze nie miały znaczenia. Ci śmieszni Poirotowie są outsiderami nie tylko dlatego, że pochodzą z innego kraju, ale z czegoś, co wygląda jak inny świat, jeśli chodzi o bogactwo i przywileje, a Aniston i Sandler są dobrzy w przekazywaniu tego bez polegania na tanim humorze.

Genre: Akcja, Komedia, Tajemnica

Director: Jeremy Garelick, Ronit Ravich-Boss

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy