Background
Image Zaginione miasto 2022 Lektor PL

Zaginione miasto 2022 Lektor PL Cały film Online

20221h 32m

„Zaginione miasto” nie jest filmem szczególnie wyjątkowym; jego założenie czerpie z „ Romanse the Stone ” i niezliczonych innych filmów przygodowych. Jej puenty są rozpoznawalne z daleka jako wulkan dominujący na odległej wyspie, na której rozgrywa się większość historii. Jest to film, który można wyraźnie wyczuć od pierwszych momentów, każdy rytm jest wyraźnie zatelegrafowany.

Cała ta swojskość zapewnia jednak znaczną wygodę i radość. Reżyserzy i współscenarzyści Adam i Aaron Nee dokładnie rozumieją, czego chcą ich publiczność – podobnie jak dobry pisarz romansów – i zapewniają niezaprzeczalnie czarującą (i odświeżająco wolną od IP) romantyczną zabawę. To film, który oglądasz w kinie, z popcornem, a potem w streamingu, z lampką wina.

Loretta Sage ( Sandra Bullock ) jest wypaloną autorką romansów, której smutek po stracie męża zagraża jej karierze. Jej pogardę dla jej książek dorównuje jedynie jej niechęć do ich modela z okładki, Alana ( Channing Tatum ), pozornie niewyraźnego mięśniaka, który pobłaża swoim czytelnikom podczas podpisywania kontraktów.

Genre: Akcja, Komedia, Przygodowy

Director: Aaron Nee

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!