backdrop
Image Zakon Świętej Agaty 2019 Lektor PL

Zakon Świętej Agaty 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 30m

Mary – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia.

Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania. Reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę.

Ustawiona w latach pięćdziesiątych w małej Gruzji, ciężarna młoda kobieta o imieniu Agata szuka schronienia w klasztorze. To, co na początku zaczyna się jako idealne miejsce, w którym dziecko zamienia się w ciemną warstwę.  Gdy uczy się chorej i pokręconej prawdy o klasztorze i dziwni ludzie, którzy czają się w jego korytarzach.

To lata pięćdziesiąte w małym miasteczku Georgia, kobieta w ciąży, która szuka ucieczki w klasztorze ukrytym w ogłuszającym odosobnieniu. To, co jako pierwsze zaczyna się jako idealne miejsce. W którym dziecko zamienia się w ciemną warstwę, w której milczenie jest wymuszone. Tajemnice upiorne są zamaskowane, ale i testowana jest każda odrobina siły woli Agaty. Wkrótce dowiaduje się o chorych i pokręconych prawdach klasztoru i Dziwnych ludzi, którzy czają się w jego salach. znalezienie sposobu, by odkryć nieustępliwą siłę potrzebną do ucieczki. I uratować swoje dziecko, zanim zostanie zamknięta w klatce za tymi murami na zawsze.

Genre: Horror

Director: Darren Lynn Bousman

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!