Background
Image Złe wychowanie Cameron Post 2018 Lektor PL

Złe wychowanie Cameron Post 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 31m

Chloë Grace Moretz jako nastolatka, którą opiekunowie umieszczają w ośrodku zajmującym się nawracaniem młodzieży. W przypadku Cameron „grzechem” był romans z najlepszą przyjaciółką. Szefem ośrodka jest „nawrócony „gej, który choć pełen dobrych intencji nie widzi, że jego podopieczni mają problem przede wszystkim z samoakceptacją. Cameron poznaje na miejscu nieco nadgorliwą Erin oraz dwa wolne duchy – Adama i Jane Fondę. Razem próbują znaleźć sobie miejsce w nowym domu i nie zwariować.

Klipy z chrześcijańskiego filmu ćwiczeń „Blessercize” to prawdziwy materiał z filmu z lat 90.

The Miseducation of Cameron Post

Zle wychowanie Cameron Post (2018) to jeden z dwóch 2018 filmów o nastolatkach zmuszonych do poddania się terapii konwersyjnej LGBT, ale drugim jest Wymazac siebie(2018).

Na podstawie książki o tej samej nazwie Emily M. Danforth.

Adam mówi o Dr Lydia Marsh jako o matce Carrie (1976). Chloë Grace Moretz zagrała w remake’u Carrie (2013).

Moretz, jeden z najlepszych aktorów ekranu w jej przedziale wiekowym, wykonuje bardziej kompetentną pracę niż Cameron. A jej sceny ze światowymi koleżankami granymi przez Sashę Lane i Forresta Goodlucka trzeszczą autentyzmem i humorem.

Historia i dialog są ogólnie po prostu „OK”. W tej historii nie ma nic, co sprawi, że będziesz krzyczeć „wow”. I nie uważam nic w dialogu za coś lepszego niż prozaiczny cytat powyżej.

Nadal jednak wpływamy na dramat, gdy obserwujemy młodych ludzi, których życie. I istoty są w stanie oblężenia pociągu do pociągu, ale płciowego do osób tej samej płci.

Genre: Dramat

Director: Desiree Akhavan, Erika Sanz Corbacho, Jake Martin, Maggie Kaszuba, Natasha Rivera

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy