Background
Image Złe wychowanie Cameron Post 2018 Lektor PL

Złe wychowanie Cameron Post 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 31m

Chloë Grace Moretz jako nastolatka, którą opiekunowie umieszczają w ośrodku zajmującym się nawracaniem młodzieży. W przypadku Cameron „grzechem” był romans z najlepszą przyjaciółką. Szefem ośrodka jest „nawrócony „gej, który choć pełen dobrych intencji nie widzi, że jego podopieczni mają problem przede wszystkim z samoakceptacją. Cameron poznaje na miejscu nieco nadgorliwą Erin oraz dwa wolne duchy – Adama i Jane Fondę. Razem próbują znaleźć sobie miejsce w nowym domu i nie zwariować.

Klipy z chrześcijańskiego filmu ćwiczeń „Blessercize” to prawdziwy materiał z filmu z lat 90.

The Miseducation of Cameron Post

Zle wychowanie Cameron Post (2018) to jeden z dwóch 2018 filmów o nastolatkach zmuszonych do poddania się terapii konwersyjnej LGBT, ale drugim jest Wymazac siebie(2018).

Na podstawie książki o tej samej nazwie Emily M. Danforth.

Adam mówi o Dr Lydia Marsh jako o matce Carrie (1976). Chloë Grace Moretz zagrała w remake’u Carrie (2013).

Moretz, jeden z najlepszych aktorów ekranu w jej przedziale wiekowym, wykonuje bardziej kompetentną pracę niż Cameron. A jej sceny ze światowymi koleżankami granymi przez Sashę Lane i Forresta Goodlucka trzeszczą autentyzmem i humorem.

Historia i dialog są ogólnie po prostu „OK”. W tej historii nie ma nic, co sprawi, że będziesz krzyczeć „wow”. I nie uważam nic w dialogu za coś lepszego niż prozaiczny cytat powyżej.

Nadal jednak wpływamy na dramat, gdy obserwujemy młodych ludzi, których życie. I istoty są w stanie oblężenia pociągu do pociągu, ale płciowego do osób tej samej płci.

Genre: Dramat

Director: Desiree Akhavan, Erika Sanz Corbacho, Jake Martin, Maggie Kaszuba, Natasha Rivera

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!