Background
Image After 4 Bez siebie nie przetrwamy 2022 Lektor PL

After 4 Bez siebie nie przetrwamy 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 35m

„Nikt, nawet wątpiąca część mnie, nie może sprawić, że poczuję się źle z powodu miłości namiętnej i rozpaczliwej nadziei, że będę mógł mieć tę wielką miłość, o której czytałem w powieściach”.

Cykl zaczyna się kończyć w After Ever Happy: Anna Todd w końcu wprowadziła ulepszenia postaci i przyznaje kilka rzeczy, które powinny być obecne w serii After od co najmniej drugiej książki. Podczas bardzo chwiejnego i powtarzającego się początku tej ostatniej części wichru romansu Tessy i Hardina, sprawy się załamią i możemy mieć tylko nadzieję, tak jak optymiści, którymi jesteśmy, że życie nie zniszczy wszystkiego po raz kolejny. W wydarzeniach z After We Fell odkryliśmy sporo rzeczy i zobaczyliśmy kilka zmian scenerii. Widzieliśmy też kawałek po kawałku słabe światło w oczach Tessy; po walkach, zdradach i innych strasznych wydarzeniach.

Od samego początku była to wyboista jazda, ale w naszej poprzedniej odsłonie była o wiele bardziej emocjonalna i pisanie Todda z pewnością od tego momentu. After We Fell był moim ulubionym do tej pory, ale teraz After Ever Happy zabrał przynajmniej trochę mojego serca.

Pomiędzy wydarzeniami fabularnymi, takimi jak zdrada Steph, zmiana nastawienia Molly, biologiczny ojciec Hardina, ponowne pojawienie się ojca Tessy i wiele innych, kręciliśmy się w zamieszaniu. Czy życie kiedykolwiek będzie po czyjejś stronie? A może na zawsze pozostaniemy w tym samym błędnym kole?

Genre: Dramat, Romans

Director: Castille Landon

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy