Background
Image Godzilla i Kong Nowe imperium 2024 Lektor PL

Godzilla i Kong Nowe imperium 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20241h 55m

Hall jest zawsze olśniewający i zasługuje na całą swoją pensję za rolę pani Exposition w ostatnim akcie, ale tęskni się za oglądaniem jej w roli prawdziwej osoby, radości, jakiej nie mieliśmy od dłuższego czasu.

Zarówno Dan Stevens , jak i powracający Brian Tyree Henry są wrzuceni do jednego worka w tej komedii i obaj starają się, aby cokolwiek z niej wyszło, co przez część środkowej części filmu, pozbawioną zderzeń i rozbić, zaczyna stanowić problem. Kiedy jednak wracamy do akcji, trudno nie poczuć swędzenia, gdy się go drapie, a podstawowa dziecięca satysfakcja z oglądania zmagań gigantycznych potworów okazuje się tak samo zabawna, jak tego chcieliśmy.

Wingard znów jest w stanie układać choreografię i organizować walki na dużą skalę ze spójnością i logiką, szczególnie w imponującym akcie finałowym, podejmując czterostronną bitwę i nigdy nie powodując, że stracimy dystans (wiele reżyserów Marvela mogłoby zrobić, oglądając i uczenie się).

Oczywiście to właśnie dla tych chwil szoku i podziwu przychodzimy na film o Godzilli i Kongu, ale mając do wypełnienia dwie godziny czasu, zaczynamy odczuwać ograniczenia bardziej niż powinniśmy. Nadal powinniśmy zachęcać przeciwników ze względu na ludzkość, a nie potajemnie mieć nadzieję, że przy okazji ich zniszczą. Gdyby następny rozdział zakończył się Godzillą Minus People, nie byłaby to strata.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Adam Wingard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy