Background
Image After 2019 Lektor PL

After 2019 Lektor PL Cały film

20191h 34m

Młoda kobieta zakochuje się w mężczyźnie z mroczną tajemnicą i oboje wyruszają w skalisty związek. Na podstawie powieści Anny Todd.

Opierając się na powieści Anny Todd, AFTER podąża za Tessą (Langford), oddaną uczennicą.

Josephine Langford miała około tygodnia na przygotowanie się do roli Tessy Young. Czytała książki i scenariusz w samolocie.

Pierwotnie był fanfiction One Direction na stronie internetowej o nazwie Wattpad.

After był pierwotnie fikcją na stronie Wattpad. Postać Hardina opiera się wyłącznie na stylach Harry’ego One Direction. Jego postawa i zachowanie są całkowicie fikcyjne.

Postać Tessy Young jest pierwotnie grana przez Indianę Evans w książce. Anna Todd zakochała się w niej z Blue Lagoon Indiany, a Anna postanowiła wykorzystać Indianę Evans jako jedną ze swoich postaci.

Mówi się, że Tessa (Josephine Langford) znajduje się w każdej scenie filmu, z wyjątkiem samego końca.

Niektóre postacie opierają się na niektórych członkach zespołu, One Direction. Hardin = Harry Style. Zed = Zayn Malik. Landon = Liam Payne. Nate = Niall Horan. Logan = Louis Tomlinson

Emory University to prywatny uniwersytet badawczy w Atlancie w stanie.

Julia Goldani Telles została pierwotnie obsadzona w roli Tessy Young. Josephine Langford miała około tygodnia na przygotowanie się do roli Tessy Young. Czytała książki i scenariusz w samolocie. Od lipca 2018 r.

Genre: Dramat, Romans, Thriller

Director: Jenny Gage

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy