Background
Image Alita Battle Angel 2019 Lektor PL

Alita Battle Angel 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 02m

Alita budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido, sympatyczny doktor. Który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality. Hugo, twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem. Rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości – posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy. Nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło. Może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, ponieważ który zdążyła pokochać.

Alita Battle Angel

(2019) to pierwsza profesjonalna współpraca filmowców Jamesa Camerona i Roberta Rodrigueza. W związku z wcześniejszymi zobowiązaniami do kierowania czterema kontynuacjami Avatara (2009). Cameron mógł służyć jako producent i współscenarzysta w tym filmie, ale Rodriguez objął obowiązki reżyserskie. W wywiadzie dla magazynu Imperium w dniu 8 grudnia 2017 roku, Rodriguez powiedział o współpracy z Cameron. „To po prostu nie ma miejsca. Chłopaki jak Quentin [Tarantino] i Jim [Cameron] tylko pisać skrypty dla siebie skierować.

Kiedy Avatar staje się największym filmem wszech czasów, powiedział mi, że spędzi resztę swojej kariery robiąc Avatary. Więc powiedziałem: „Co stanie się z Battle Angelem?” – ponieważ jako fan byłem po prostu zainteresowany! A on powiedział. „Nie sądzę, że kiedykolwiek to zrobię. Hej, jeśli potrafisz rozgryźć scenariusz, możesz go zastrzelić. Zabrałem go więc do domu, całe lato spędziłem nad nim, przycinałem do 130, 125 stron. Nie przecinając niczego, za czym tęsknił. To był świetny prezent. Świetnie się bawiliśmy; kiedy tylko miałem pytanie, mógłbym do niego zadzwonić lub wysłać mu e-mail. A on odeśle te bardzo szczegółowe odpowiedzi, alektóre były tak pomocne. Po prostu uwielbia być producentem, którego zawsze chce. Facet jest taki cholernie mądry. Nauczenie się od kogoś takiego było najlepszym stażem w historii. ”

Alita Battle Angel

Genre: Akcja, Romans, Sci-Fi, Thriller

Director: Brian Bettwy, Robert Rodriguez

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy