Background
Image Menu 2022 Lektor PL

Menu 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 46m

Jeśli jesteś kimś, kto uważa się za smakosza (a ja całkowicie jestem), są szanse, że w ciągu ostatnich kilku lat był moment, w którym miałeś Przebudzenie. Być może tak było, gdy kelner opisywał szpik cielęcy z pianką bitą, podawany z sałatą dla dzieci z Nowej Zelandii. Może to było wtedy, gdy jadłeś czerwonego lucjana, który był ugotowany w połowie, jak krwisty stek, i pomyślałeś: „Uwielbiam sushi, uwielbiam gotowaną rybę, ale nie jestem pewien, czy to naprawdę najlepsze z obu światów ”. Może to było wtedy, gdy zobaczyłeś rachunek.

Bez względu na przyczynę, był to moment, w którym podniosłeś wzrok znad talerza i uświadomiłeś sobie, że kultura smakoszy z najwyższej półki stała się poważną irytacją. Stało się zbyt wybredne, zbyt drogie, zbyt pełne siebie, zbyt niewypełniający (z siebie), zbyt awangardowy i konceptualny, zbyt związany z Zbawieniem Planety, zbyt ciężki. Czy wspomniałem zbyt drogo? Kiedyś, jeśli chciało się ośmieszyć kulinarną manię, wyśmiewało się kogoś takiego jak Guy Fieri.

Ale wyrósł z popiołów hańby do pewnego rodzaju odrodzonego szacunku (tak, „Kolacje, zajazdy i nurkowania” zawsze były świetnym przedstawieniem). Teraz, jeśli chcesz ośmieszyć kulinarną manię, najbardziej naturalnym celem są restauracje, takie jak The French Laundry w Napa Valley czy Bros’ w południowych Włoszech, miejsca, w których 12-daniowe „menu degustacyjne” może zainspirować do myślenia, jak ujął to jeden z blogerów. to, że „nie było nic zbliżonego do rzeczywistego serwowanego posiłku”.

Genre: Horror, Komedia

Director: Mark Mylod

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy