Background
Image Avengers Koniec gry 2019 Dubbing PL

Avengers Koniec gry 2019 Dubbing PL Cały film Online na Filman, Cda

20193h 01m

Poważny przebieg wydarzeń zapoczątkowany przez Thanosa, który zniszczył połowę wszechświata. Złamał szeregi Avengers, zmusza pozostałych Avengers do przyjęcia jednego ostatecznego stanowiska. W wielkim podsumowaniu Marvel Studios do dwudziestu dwóch filmów, Avengers: Endgame.

Avengers: Endgame to nie tylko najdłuższy film Marvel Studios, ale także najdłuższy film superbohatera wydany teatralnie.

Avengers Koniec gry. Pierwszy oficjalny zwiastun filmu jest pierwszym filmem w historii YouTube, który osiągnął ponad 1 milion polubień w mniej niż 4 godziny.

Otrzymał także ponad 289 milionów odsłon w ciągu pierwszych 24 godzin, przerywając rekord ustanowiony wcześniej przez pierwszy zwiastun.

Wszystkie filmy wykorzystane w przyczepach i spotach telewizyjnych podobno pochodzą z pierwszych 15-20 minut filmu, według Kevina Feige.

Ten film i jego poprzednik Avengers: Wojna bez granic. Zostały sfilmowane w całości na cyfrowych aparatach IMAX, co czyni je pierwszymi hollywoodzkimi filmami. Nakręconymi w całości na aparatach IMAX w ekskluzywnym formacie 1,9: 1.

We wrześniu 2018 r. Bracia Russo opublikowali zdjęcie w mediach społecznościowych zestawu filmowego z napisem „Look Hard”. 

Evangeline Lilly powiedziała, że ​​ten film bardzo przypominał jej karierę w Kate Austen w LOST. Zwłaszcza w czwartym sezonie serialu, w którym zastosowano „flashforwards” jako centralne urządzenie fabularne.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Anthony Russo, Chris Castaldi, Edward Catley, Joe Russo, Mark Johnston, Simon Downes

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy