Background
Image Barbie 2023

Barbie 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20231h 54m

„Po wyrzuceniu z „Barbielandu” za to, że nie była idealną lalką, Barbie wyrusza do ludzkiego świata, by znaleźć prawdziwe szczęście” – czytamy w opisie pod pierwszym zwiastunem. Wygląda na to, że film Emoji spotyka się z Czarownicą . Poza tym niewiele wiadomo o fabule, ale z komentarzy Grety wynika, że ​​ten film nie będzie tak prosty, jak się wydaje.

„Dekonstruuje feministyczną ikonografię Barbie i nadaje jej nowy kontekst nowemu pokoleniu” – powiedział anonimowe źródło World of Reel . „Margot gra Barbie z akcentem, zainteresowaniem i sprawczością z Doliny, kwestionując swoją pozycję w Barbielandzie i ścierając się z Kenem o patriarchat. Gosling jest znakomity jako Ken, być może jego najlepsza rola. Jest wielkim złodziejem scen i potrafi śpiewać i tańczyć” – kontynuowali, przewidując, że aktor otrzyma za tę rolę nominację do Oscara. „Will Ferrell nie był tak zabawny od lat”.

Oprócz Willa Ferrella, Kate McKinnon, Alexandry Shipp i America Ferrera, do obsady dołączyli Emma Mackey i Michael Cera z Sex Education oraz dosłowna gwiazda popu Dua Lipa . Krążą również pogłoski , że Issa Rae i Hari Nef (również potwierdzono, że zagrają) zagrają różne wersje Barbie u boku Margot Robbie, a Ncuti Gatwa i Simu Liu będą mieć podobne duplikaty ról u boku Kena granego przez Ryana Goslinga.

Gwiazda Ladybird, Saoirse Ronan, miała wystąpić jako kolejna Barbie w filmie, ale powiedziała magazynowi People , że plan nie jest już wykonalny ze względu na jej harmonogram zdjęć. „Miałem zagrać epizod, ponieważ mieszkam w Londynie i tam [kręcili]” – powiedział aktor.

„Zamierzałam zagrać całą postać – inną Barbie. Byłam zrozpaczona, że ​​nie mogę tego zrobić” — kontynuuje. Uwielbiamy widzieć ją zajętą ​​i zajętą, ale jakim kosztem? Jednak 28-latek nie traci nadziei. „Wysłałem SMS-a do Margot i Grety i mówię:„ Jeśli robisz jakieś podrywy [strzały], może mogę po prostu przejść przez tło?”” Jasne, weźmiemy to!

Genre: Fantasy, Komedia, Przygodowy

Director: Aisling Hughes, Danni Lizaitis, David Keadell, George Cottle, Greta Gerwig, Jo Beckett, John Sorapure, Josh Robertson, Matthew R. Milan, Sarah Townsend, Zoe Tough

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy