Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Black Lotus 2023 Lektor PL

Black Lotus 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 33m

Miałem nagrać cover Black Lotus, gdy za miesiąc zostanie wydany w Wielkiej Brytanii, kiedy ku mojemu zdziwieniu przyjaciel ogłosił, że to nasz film do obejrzenia na weekend. Wygląda na to, że został wydany tutaj z prawie zerowym rozgłosem, co nigdy nie jest dobrym znakiem. Ale jego entuzjazm „Ma Franka Grillo i siedmiostopowego zawodnika MMA!” przekonał mnie. A ponieważ miałem to teraz oglądać, pomyślałem, że równie dobrze mogę to teraz napisać.

Uzbrojeni mężczyźni wzięli zakładników Niemieckiej Opery Narodowej i żądają trzystu milionów okupu. Trzysta milionów, o których nigdy nie wspomniano, ale czy to dolary, euro czy marki, chcą z tego trzysta milionów. Po zastrzeleniu jednego z zakładników, Matteo (Rico Verhoeven, Kickboxer: Retaliation, Undercover) sprzeciwia się rozkazom i otwiera ogień. Zakładnicy zostają uwolnieni, ale kosztem życia jego przyjaciela Johna (Roland Møller, Skyscraper , Atomic Blonde).

Pięć lat później pracuje w tartaku w Rumunii, podczas gdy w Amsterdamie Shira (Rona-Lee Shimon, Frauda, ​​Leak) i jej oddział INTERPOL-u przechwycili dostawę narkotyków. To wkurza Gabriela Sabana (Frank Grillo, Zmartwychwstanie Charlesa Mansona , Pewnego dnia jako lew ), szefa mafii stojącego za przemytniczą operacją.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Aniek van Heeren, Ivan Mitov, Todor Chapkanov

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy