Background
Image Black Lotus 2023 Lektor PL

Black Lotus 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 33m

Miałem nagrać cover Black Lotus, gdy za miesiąc zostanie wydany w Wielkiej Brytanii, kiedy ku mojemu zdziwieniu przyjaciel ogłosił, że to nasz film do obejrzenia na weekend. Wygląda na to, że został wydany tutaj z prawie zerowym rozgłosem, co nigdy nie jest dobrym znakiem. Ale jego entuzjazm „Ma Franka Grillo i siedmiostopowego zawodnika MMA!” przekonał mnie. A ponieważ miałem to teraz oglądać, pomyślałem, że równie dobrze mogę to teraz napisać.

Uzbrojeni mężczyźni wzięli zakładników Niemieckiej Opery Narodowej i żądają trzystu milionów okupu. Trzysta milionów, o których nigdy nie wspomniano, ale czy to dolary, euro czy marki, chcą z tego trzysta milionów. Po zastrzeleniu jednego z zakładników, Matteo (Rico Verhoeven, Kickboxer: Retaliation, Undercover) sprzeciwia się rozkazom i otwiera ogień. Zakładnicy zostają uwolnieni, ale kosztem życia jego przyjaciela Johna (Roland Møller, Skyscraper , Atomic Blonde).

Pięć lat później pracuje w tartaku w Rumunii, podczas gdy w Amsterdamie Shira (Rona-Lee Shimon, Frauda, ​​Leak) i jej oddział INTERPOL-u przechwycili dostawę narkotyków. To wkurza Gabriela Sabana (Frank Grillo, Zmartwychwstanie Charlesa Mansona , Pewnego dnia jako lew ), szefa mafii stojącego za przemytniczą operacją.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Aniek van Heeren, Ivan Mitov, Todor Chapkanov

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy