Background
Image Bliźniak 2019

Bliźniak 2019 Cały film Online na Filman, Cda

20191h 57m

Najnowszy Bliźniak Cały film nagrodzonego Oscarem reżysera Angleya z Willem Smithem jako Henry Brogan, niedoszły emerytowany zabójca, który musi zmierzyć się ze swoim największym wrogiem? Młodsza wersja samego siebie. Cóż, Smith nie jest sam w swoich misjach.

Dołączyli do niego Mary Elizabeth Winstead i Benedict Wong, a Clive Owen śledzi go jako złowrogą siłę rządową w zamian za nikczemne czyny, jak widać w tego rodzaju filmach. Przez cały czas człowiek Bliźniak Cda jest naprawdę wyjątkowy, o ile mogę podejść do tej recenzji, ponieważ Angley zrobił to szczególnie w ciągu ostatniej dekady swojej kariery.

Co myśle o filmie Bliźniak na Cda?

Postanowił popchnąć i wypróbować różne techniczne elementy tworzenia filmów, a eksperyment, który wykonano z tym filmem, jest tym samym, co on. Niektóre z jego poprzednich filmów kręciły Bliźniak online, człowieku. W stu dwudziestu klatkach na sekundę. Teraz. Nie chcę wchodzić w głąb króliczej nory na temat szczegółów technicznych.

A jeśli oglądasz wywiady, prawdopodobnie już wiesz, ale stenografia jest normalnym filmem, który oglądasz. Zwykle na ekranie filmuje się z szybkością 24 klatek na sekundę, kręcąc go ze sto dwadzieścia klatek na sekundę. Angley stwierdził, że stara się wprowadzić widza w realizm filmu Bliźniak cały film, aby wyglądał, jakbyś naprawdę tam i kiedy dodasz o wiele więcej ramek, tak naprawdę to robi.

Zmienia to sposób, w jaki obraz wygląda ruch jest znacznie płynniejszy. Technologia 3D ma przynieść. W obrazie, a efektem jest to, aby wyglądał, jakby oglądany film dosłownie rozgrywa się na twoich oczach. Szczerze mówiąc, przebieg każdego będzie się różnić.

Jak oceniam cały film Bliźniak?

Muszę naprawdę przeanalizować moje przemyślenia na temat filmu i przemyślenia na temat formatu. Zacznę więc od samego filmu. Myślę, że gdybym go oglądał z prędkością 24 klatek na sekundę w 3D lub nie w 3D. Prawdopodobnie pomyślałbym o człowieku Gemini jako znośnym. Film Bliźniak Cda akcji Myślę, że nie jest wyjątkowy.

Myślę, że ma dobrą akcję. Myślę, że występy i spoty są czasem mocne. Szczególnie Will Smith. Ma wspaniałe chwile w tym filmie Bliźniak online. Teraz wpływ na to, co jest kolejną rzeczą, która została zwiększona pod względem kąta technologicznego, jest w większości naprawdę.

W ogóle nie lubię tego formatu. Wiem, że intencją jest sprawienie, aby film wydawał się prawdziwy, aby Bliźniak cały film miał wrażenie, że dzieje się przede mną, ale. Przez cały czas przypominało mi się, że to, co oglądałem, było fałszywe.

Wyglądało to jak pokaz w telewizji w domu towarowym. 

Jestem przekonany, że widzę, co widzę, gdy idę do filmu. 24 klatki na sekundę były standardem w robieniu filmów tak długo, jak były filmy. Więc kiedy idę i oglądam taki film. Wydawało mi się, że oglądam program telewizyjny, tak jak oglądam transmisję na żywo lub przejażdżkę po parku rozrywki.

Czy warto obejrzeć Bliźniak Cały film?

To nie wyglądało jak film, a nie tylko wyglądało na fałszywe. Przez cały czas, kiedy oglądałem ten film, mogłem myśleć tylko o tym, jak fałszywe wszystko teraz wygląda. Czy jest to wymóg ze względu na szybkość migawki wymaganą do fotografowania ze sto dwadzieścia klatek na sekundę. Wymaga dużo więcej światła, co oznacza, że ​​każdy strzał jest skąpany i wypełniony światłem, co sprawia, że ​​wyglądam jeszcze bardziej.

Wygląda to tanio, co nie było tym filmem, którego budżet wynosi ponad sto trzydzieści milionów dolarów. To nie był tani film Bliźniak Cda, ale wyglądał tanio.

To było fałszywe rzeczy, takie jak lokowanie produktu, którego lokowanie w tym filmie nie jest subtelne. Uwielbiam chodzić do kina, aby zanurzyć się w wciągające wrażenia, które porywają mnie i zabierają.

Do innego świata w inne miejsce i nie jestem anty-technologią. W rzeczywistości uważam, że technologia była wykorzystywana wiele razy, aby naprawdę aktywnie poprawić wrażenia kinowe. 

Myślę, że 3D i grawitacja były absolutnie wciągające i pomogły mi przenieść się w ten świat. Nie chodzi o to, że widzę filmy tylko w jedną stronę na ekranie. Po prostu w ten sposób czułem się tak sztucznie. 

Więc polecając Gemini, wiesz. Przede wszystkim wystrzelono sto dwadzieścia klatek na sekundę. Istnieje tylko 14 teatrów. Myślę, że w całym kraju będą w stanie pokazać to z szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Niektórzy z nich pokażą to w 60 klatkach na sekundę w 3D.

Co mogę powiedzieć o filmie Bliźniak oglądając go online?

Ważne jest, aby wiedzieć, że musisz odrobić pracę domową, zanim się zorientujesz, w jakim formacie pójdziesz? Zobacz ten film? I szukasz HFR, czyli wysokiej liczby klatek na sekundę.

Muszę przejrzeć wersję filmu, który został mi przedstawiony, i widziałem człowieka Gemini w wersji, której chciał Angley.

Przy stu dwudziestu klatkach na sekundę, a więc oparty na tym Jim i ja człowiek nie jest filmem, który poleciłbym przy 24 klatkach na sekundę. Bliźniak Cały film może być znośnym filmem akcji z szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Odkryłem, że jest to puste i rozpraszające ćwiczenie techniczne. Więc. To nie jest dla mnie zalecenie, ale z gwiazdką

Genre: Akcja, Thriller

Director: Ang Lee

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy