Background
Image Bob’s Burgers Film 2022 Lektor PL

Bob's Burgers Film 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 42m

Jednak Bob’s Burgers, obecnie 12 sezonów i ponad 200 odcinków w niedzielnym bloku animacji Foxa, od samego początku sprawiało niezawodną przyjemność, z czarująco stonowanym nadmorskim tłem i prawdopodobnie najlepszym głosem w telewizji. Jedyną oczywistą przeszkodą dla filmu Bob’s Burgers jest to, że serial jest tak zdecydowanie drobny, związany z codziennymi niepokojami i niepokojami rodziny, której życie rzadko przekracza pół przecznicy między ich restauracją a rozpadającą się promenadą na końcu ulicy. Jak rozszerzyć Belcherverse, nie tracąc przy tym małości, która czyni go wspaniałym?

Dla twórcy serialu Lorena Broucharda, który współreżyserował film The Bob’s Burgers z Bernardem Derrimanem i napisał scenariusz z Norą Smith, odpowiedź brzmi: kilka piosenek, szalenie dyskursywna tajemnica morderstwa i to wszystko. Nawet piosenki są głupcem w spryskanych numerach z produkcji, wykrzykiwanych przez niemelodyjne głosy New Jersey i choreografię, która jest mniej Busby’ego Berkeley’em niż Dancer in the Dark Larsa von Triera.

Jest to jednak idealne podejście do filmu, który nie chce narażać swojej tożsamości ze względu na skalę kinową, ale nie wydaje się też, by trzy odcinki były połączone razem. Funkcjonuje elegancko zarówno jako okrążenie zwycięstwa dla długoletnich fanów, jak i spóźnione wprowadzenie do Belchers, rodziny sympatycznych odmieńców i wariatów, która jest tak blisko jak każda w telewizji.

Genre: Animacja, Komedia, Przygodowy

Director: Bernard Derriman, Loren Bouchard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy