Background
Image Bullet Train 2022 Lektor PL

Bullet Train 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 7m

SENDAI, Japonia — Kotaro Isaka, jeden z najpopularniejszych japońskich pisarzy thrillerów kryminalnych, jest samozwańczym domowcem. Rzadko opuszcza Sendai, miasto w północno-wschodniej Japonii, w którym mieszka, a wiele jego książek jest tam osadzonych.

Jednak kiedy jego powieść „Maria Beetle” z 2010 roku została zaadaptowana na „Bullet Train”, hollywoodzki film akcji z Bradem Pittem, Brianem Tyree Henrym i Joeyem Kingiem, którego premiera odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 5 sierpnia, przyjął w dużej mierze zachodnią obsadę. stylizowana, hiper-neonowa oprawa, którą chyba najlepiej można opisać jako sąsiadującą z Japonią.

Pisząc „Maria Beetle”, thriller o wielu zabójcach uwięzionych w tym samym szybkim pociągu, Isaka stworzył pstrokatą ekipę postaci, które „nie są prawdziwymi ludźmi, a może nawet nie są Japończykami” – powiedział 51-letni Isaka. podczas niedawnego wywiadu w holu hotelowej restauracji niedaleko jego domu i zaledwie kilka kroków od lokalnej stacji Shinkansen — czyli pociągu pociskowego. Powieść Bullet Train cały film, która pierwotnie ukazała się w Japonii, zadebiutowała w zeszłym roku w języku angielskim.

Genre: Akcja, Komedia

Director: David Leitch

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy