Background
Image Bumblebee 2018 PL

Bumblebee 2018 PL Cały film Online

20181h 54m

W biegu w 1987 roku Bumblebee znajduje schronienie na złomowisku w małym kalifornijskim miasteczku na plaży. Charlie (Hailee Steinfeld), na progu ukończenia 18 lat i próbując znaleźć swoje miejsce w świecie. Odkrywa Trzmiel, blizny po bitwach i złamane. Kiedy Charlie ożywia go, szybko się dowiaduje, że to nie jest zwykły żółty bug VW.

Trzyczący tryb alternatywny w tej funkcji to Volkswagen Beetle, jego oryginalny tryb w Transformers. Jego konstrukcja robota (krótka i kompaktowa, z rogami i panelem czołowym) opiera się na jego Transformers.

Kiedy Charlie ma odwagę zeskoczyć z klifu, Bumblebee krótko gra „The Touch” Stana Busha w swoim radiu. „The Touch” był główną piosenką przewodnią The Transformers. The Movie (1986), a następnie wykorzystaną w serialu telewizyjnym.

Części filmu nakręcono w Stoczni Marynarki Wojennej Mare Island w Vallejo, w Kalifornii, jednocześnie z Trzynasciami. Niektóre sceny zawierały pirotechnikę i helikoptery, powodując, że ekipa Trzynascie powodów. Musiała czekać między filmowaniem, aby głośne efekty specjalne nie zakłóciły ustawionego nagrania dźwiękowego.

W całym filmie jest kilka klipów z Klubu Winowajców (1985). Konkretnie koniec, gdy postać Judd Nelson opuszcza szkołę, a pięść uderza w niebo. Judd Nelson był w oryginalnym filmie Transformers w 1986 roku, jako głos Hot Rod.

Chociaż spekuluje się, że Hasbro i Paramount planują ponownie uruchomić serię filmów Transformers w niedalekiej przyszłości. Jeśli „Bumblebee” sprawdzi się dobrze w kasie, a ogólny odbiór będzie dobry, zostanie opracowana kontynuacja.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Travis Knight

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!