Background
Image Downtown Abbbey Nowa Epoka 2022 Lektor PL

Downtown Abbbey Nowa Epoka 2022 Lektor PL Cały film Online

20222h 5m

„Współczesny świat przybywa do Downton” – obwieszcza Lady Cora Crawley w drugim filmie „ Downton Abbey ” i rzeczywiście tak się stało, dzięki kolejnej pełnometrażowej części dramatu z epoki Juliana Fellowesa, który w dosłowny sposób wprowadza serię w A New Era .

W Anglii jest początek lat 30. i wszyscy w Downton wydają się… no cóż, żyją długo i szczęśliwie. Gdy uczestniczymy w weselu niegdyś szofera Toma Bransona (Allen Leech) i Lucy Smith (Tuppence Middleton), lista twoich faworytów z dobrze ubranymi kapeluszami jest gotowa na ich zbliżenie, jako znajome nuty kapryśnego tematu tornada Johna Lunna przez otwarcie wesoły montaż filmu.

Od końca serii i królewskiej wizyty pierwszego filmu, wszystko zostało prawie zamknięte, zarówno na górze, jak i na dole w Downton, więc reżyser Simon Curtis nie ma dokąd pójść, niż dobrze, na południe Francji! O nieoczekiwane dziedzictwo! Wraz z rewelacją Violet Crawley, hrabiny wdowy z Grantham, o willi-niespodziance i jej „sielskim przerywniku” ze starym ukochanym (w którym „Honey, Honey” Mammy Mii zajmowało dużo miejsca w mojej głowie), sedno filmu dramatyczna narracja pokazuje, że połowa grupy bada naturę tego tajemniczego spadku i spędza całe sceny na decydowaniu, który nowy francuski kapelusz kupić.

Genre: Dramat, Historyczny, Romans

Director: Simon Curtis

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!