Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Gdzie jesteś Bernadette 2019 Lektor PL

Gdzie jesteś Bernadette 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 34m

Kochająca mama staje się zmuszona do ponownego połączenia się ze swoimi twórczymi pasjami, ale latach poświęcenia się dla swojej rodziny. Jej skok wiary zabiera ją w epicką przygodę, ale która rozpoczyna życie i prowadzi do triumfalnego odkrycia.

W styczniu 2013 roku Annapurna Pictures i Color Force nabyły prawa do adaptacji filmowej powieści, ale Scott Neustadter i Michael H. Weber piszą scenariusz, Semple, Bryan Unkeless i producent wykonawczy Teda Schippera. W lutym 2015 r. Richard Linklater został ogłoszony reżyserem filmu. W listopadzie 2015 r. Cate Blanchett dołączyła do obsady filmu. W kwietniu 2016 r. Ogłoszono, że Holly Gent Palmo i Vince Palmo przejęli obowiązki pisania filmu.

Skok wiary Bernadette zabiera ją w epicką przygodę, która skacze jej życie i prowadzi do triumfalnego ponownego odkrycia.

Opiera się na powieści Marii Semple o tej samej nazwie.

W pewnym momencie podczas sesji produkcja zamierzała zastosować „zielony ekran”. Dla niektórych arktycznych scen, ale kiedy Cate Blanchett nalegała na autentyczność, ponieważ produkcja przeniosła się na Grenlandię.

Reżyser Richard Linklater zainteresował się tą historią ze względu na silne relacje matka / córka, ponieważ jest ojcem trzech córek i bratem dwóch starszych sióstr.

Podczas pobytu na Grenlandii produkcję utrudniał huragan, ale który trwał 36 godzin. Załoga czekając poszła naprzód, sfilmowała huragan i uwzględniła go w ostatecznej wersji.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Richard Linklater

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy